دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۴
 |  ۱/ آبان/ ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای فرمانده پلیس‌راه گیلان:تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است بسته هستند
بازدید

فرمانده پلیس‌راه گیلان:تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است

به گزارش انزلی پرس مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به وضعیت جاده‌های استان اظهار کرد: اکنون تمام محورهای گیلان باز بوده و تردد بدون محدودیت ترافیکی در آنها جریان دارد.

وی با بیان اینکه تنها محور جاده قدیم قزوین‌ـ‌رشت مسدود است، تصریح کرد: این محور به دلیل عملیات اجرایی خاکبرداری آزاد راه قزوین‌ـ‌رشت در محدوده خروجی تونل منجیل از ساعت ۹٫۴۰ تا ۱۱ صبح و ۱۵ تا ۱۶٫۳۰ امروز تا چهارشنبه و روزهای جمعه از ساعت ۶ تا ۸ صبح مسدود است.

فرمانده پلیس راه گیلان با تأکید بر ضرورت رعایت قوانین رانندگی در محورهای این استان گفت: مهر ماه برای استان پرحادثه بود و امیدواریم آبان ماه حادثه رانندگی رخ ندهد.

وی با اشاره به اینکه حوادث رانندگی بر اثر بی‌احتیاطی و عدم توجه به حقوق سایرین رخ می‌دهد، گفت: تخلف در رانندگی انسان را به خطر نزدیک می‌کند.

رستگار تخلف در رانندگی را موجب افزایش بروز حادثه دانست و خاطرنشان کرد: در برخی موارد این حوادث جبران‌ناپذیر است.

وی ضرورت استفاده از کلاه ایمنی برای راکبان موتورسیکلت را ضرورت خواند و گفت: عدم استفاده از کلاه ایمنی تلفات ناشی از تصادفات این وسیله نقلیه را افزایش می‌دهد.

فرمانده پلیس راه گیلان به بارندگی هوای این استان اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به تداوم بارندگی در استان، سطح جاده‌ها لغزنده بوده و رانندگان با رعایت حق تقدم رانندگی کرده و از سرعت و سبقت غیرمجاز پرهیز کنند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 858 بازدید

بازدید دیروز: 2529 بازدید

بازدید کل : 9713775 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی