تلویزیون اینترنتی انزلی پرس

فرمانده پلیس‌راه گیلان:تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است

به گزارش انزلی پرس مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به وضعیت جاده‌های استان اظهار کرد: اکنون تمام محورهای گیلان باز بوده و تردد بدون محدودیت ترافیکی در آنها جریان دارد.

وی با بیان اینکه تنها محور جاده قدیم قزوین‌ـ‌رشت مسدود است، تصریح کرد: این محور به دلیل عملیات اجرایی خاکبرداری آزاد راه قزوین‌ـ‌رشت در محدوده خروجی تونل منجیل از ساعت ۹٫۴۰ تا ۱۱ صبح و ۱۵ تا ۱۶٫۳۰ امروز تا چهارشنبه و روزهای جمعه از ساعت ۶ تا ۸ صبح مسدود است.

فرمانده پلیس راه گیلان با تأکید بر ضرورت رعایت قوانین رانندگی در محورهای این استان گفت: مهر ماه برای استان پرحادثه بود و امیدواریم آبان ماه حادثه رانندگی رخ ندهد.

وی با اشاره به اینکه حوادث رانندگی بر اثر بی‌احتیاطی و عدم توجه به حقوق سایرین رخ می‌دهد، گفت: تخلف در رانندگی انسان را به خطر نزدیک می‌کند.

رستگار تخلف در رانندگی را موجب افزایش بروز حادثه دانست و خاطرنشان کرد: در برخی موارد این حوادث جبران‌ناپذیر است.

وی ضرورت استفاده از کلاه ایمنی برای راکبان موتورسیکلت را ضرورت خواند و گفت: عدم استفاده از کلاه ایمنی تلفات ناشی از تصادفات این وسیله نقلیه را افزایش می‌دهد.

فرمانده پلیس راه گیلان به بارندگی هوای این استان اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به تداوم بارندگی در استان، سطح جاده‌ها لغزنده بوده و رانندگان با رعایت حق تقدم رانندگی کرده و از سرعت و سبقت غیرمجاز پرهیز کنند.