*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8602
  • ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸
آسمان انزلی برای آتش نشانان آفتابی نیست !
آسمان انزلی برای آتش نشانان آفتابی نیست !

آسمان انزلی برای آتش نشانان آفتابی نیست !

حالا که بارش سیل آسای باران در انزلی به پایان رسیده و دیگر نه کسبه ای شکایت دارد و نه هیچ کدام از شهروندان عصبانیت خود را از آب گرفتگی منازلشان بر سر آتش نشانان خالی می کنند باید یاد کنیم از آتش نشانانی که وظیفه اصلی آنها مبارزه با آتش است اما در برابر […]

حالا که بارش سیل آسای باران در انزلی به پایان رسیده و دیگر نه کسبه ای شکایت دارد و نه هیچ کدام از شهروندان عصبانیت خود را از آب گرفتگی منازلشان بر سر آتش نشانان خالی می کنند باید یاد کنیم از آتش نشانانی که وظیفه اصلی آنها مبارزه با آتش است اما در برابر بحران های آبی نیز از خود رشادت به خرج می دهند.

همه به خوبی می دانیم که تجمع آب در سطح خیابان ها دلایل زیادی از جمله نبود سیستم جمع آوری آب های سطحی مناسب ، سیستم سنتی فاضلاب شهری و عدم اتصال شبکه خطوط فاضلاب شهری به هم سبب شده تا مردم انزلی با چنین بحران هایی روبرو شوند !

در این بین حضور آتش نشانان در خیابان های شهر بیش از آنکه بتواند کمکی به اوضاع کند شبیه به یک شو و نمایش است البته نه از سوی آتش نشانانی که تحت هر شرایطی به یاری مردم می شتابند بلکه این شو و نمایش بیشتر برای خود نمایی افرادی است که این روزها صندلی خود را به شدت لرزان می بینند.

قشر پرتلاش و زحمتکش آتش نشانی انزلی از وضعیت موجود گلایه های بسیاری دارند ، آنها بارها و بارها برای ما پیام هایی ارسال کرده و درخواست می کنند که از مدیران جدید شهری بخواهیم تا با تغییرات اساسی در این سازمان به بهبود اوضاع آتش نشانی انزلی کمک کنند.

آنها می گویند اگر در بحران روزهای اخیر محلی دچار آتش سوزی می شد با تجهیزات و امکانات موجود و خستگی شدید نیروهای آتش نشان چگونه می توانستیم انتظار داشته باشیم که آتش در کوتاه ترین زمان ممکن مهار و به جان و مال مردم کمترین خسارتی وارد نشود ؟

وظیفه آتش نشان شست و شوی جداول و فاضلاب های شهری نیست
شخصیت آتش نشانان انزلی را برای حفظ صندلی مدیریت خود حقیر نکنیم .

از اعضاء جدید شورای شهر انزلی درخواست می کنیم که هرچه سریعتر به مشکلات این قشر زحمتکش رسیدگی کنند .