*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 3121
  • 07 ژانویه 2016 - 6:43
اجرای کنسرت موسیقی توسط گروه « گیل اوخان » در انزلی

اجرای کنسرت موسیقی توسط گروه « گیل اوخان » در انزلی

به گزارش انزلی پرس، روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی از اجرای کنسرت موسیقی توسط گروه « گیل اوخان » در رور جمعه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ خبر داد . مقصودی گفت : این کنسرت ساعت ۱۸/۳۰ به سرپرستی و خوانندگی « کیانوش علیپور » در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

به گزارش انزلی پرس، روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی از اجرای کنسرت موسیقی توسط گروه « گیل اوخان » در رور جمعه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ خبر داد .

مقصودی گفت : این کنسرت ساعت ۱۸/۳۰ به سرپرستی و خوانندگی « کیانوش علیپور » در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد .

وی اضافه کرد : این کنسرت به همت آموزشگاه آزاد موسیقی « حنانه » و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی برگزار و عواید بلیط فروشی این برنامه به کسر هزینه ها به « خانه سبز اندیشان وطن » ، ( محل نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست ) تعلق خواهد گرفت .

مقصودی در خاتمه گفت . ضمن دعوت ز همشهریان برای شرکت در این کار خیر و عام المنفعه ، یادآور میشوم که در این برنامه قطعات به یاد ماندنی گیلکی نیز اجرا خواهد شد .

منبع: وبلاگ فرهنگ انزلی