*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

 • شناسه : 6050
 • ۰۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۱
احمدی فرد: شهر ما بدلیل نداشتن برنامه ریزی و الویت بندی از عملکرد مطلوبی در مدیریت شهری برخوردار نیست
احمدی فرد: شهر ما بدلیل نداشتن برنامه ریزی و الویت بندی از عملکرد مطلوبی در مدیریت شهری برخوردار نیست

احمدی فرد: شهر ما بدلیل نداشتن برنامه ریزی و الویت بندی از عملکرد مطلوبی در مدیریت شهری برخوردار نیست

به گزارش انزلی پرس، احمدی فرد با اشاره به نوع مدیریت شهری در انزلی خاطرنشان کرد: متاسفانه شهر ما بدلیل نداشتن برنامه ریزی و الویت بندی از عملکرد مطلوبی در مدیریت شهری برخوردار نیست و این مسائل به شهر ما آسیب رسانده است. امیر احمدی فرد در خصوص معضلات و مشکلات در شهر بندرانزلی خاطرنشان […]

به گزارش انزلی پرس، احمدی فرد با اشاره به نوع مدیریت شهری در انزلی خاطرنشان کرد: متاسفانه شهر ما بدلیل نداشتن برنامه ریزی و الویت بندی از عملکرد مطلوبی در مدیریت شهری برخوردار نیست و این مسائل به شهر ما آسیب رسانده است.

IMG_0080

امیر احمدی فرد در خصوص معضلات و مشکلات در شهر بندرانزلی خاطرنشان کرد: ما مشکلات زیادی از قبیل ترافیک ، مسکن ، محیط زیست ، امکانات نامناسب خدمات شهری و بهداشتی در شهر داریم و بنده همیشه درصدد هستم تمام وقتم را برای رفع این معضلات شهر بگذارم و بیشتر انتقادات من به نوع مدیریت شهری و ضعف عملکرد مدیران شهری است

احمدی فرد با اشاره به نوع مدیریت شهری در انزلی خاطرنشان کرد:متاسفانه شهر ما بدلیل نداشتن برنامه ریزی و الویت بندی از عملکرد مطلوبی در مدیریت شهری برخوردار نیست و این مسائل به شهر ما آسیب رسانده است. وی با بیان اینکه شهر بندرانزلی یک شهر توریستی بوده خاطرنشان کرد: بهتر است اولویت بندی شهر ما ایجاد جاذبه های گردشگری و بهبود زیرساخت های شهری مانند آسفالت معابر اصلی شهر باشد.

امیراحمدی فرد در خصوص اظهارات جلالوند، که این روزها در فضای مجازی علیه وی منتشر شده است افزود: مسائلی که وی عنوان کرد مسائل شخصی است و هیچ گونه ارتباطی در راستای مشکلات شهر نمی باشد. وی با توجه به این اظهارات علیه وی ادامه داد؛ اگر پروانه کسب مشاور املاک بنده سه سال باطل شده است چطور سه سال عضو کمیسیون حل اختلاف زیر نظر تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف هستم و تاکنون اخطارنامه ای را دریافت نکرده ام؟ چطور بدلیل زحمات بنده در کمیسیون حل اختلاف پاداش دریافت کرده ام ؟

عضو شورای شهر در خصوص اظهارات جلالوند ادامه داد: متاسفانه ایشان به جای اینکه پاسخ بنده را که در راستای مسائل شهری بود بدهد یک سری مسائل حاشیه ای را عنوان می کند که قابل پی گیری در مراجع قضایی خواهد بود. وی ادامه داد: ولو آنکه بنده هم اگر به شغل وی که خشک شویی است اشاره داشته باشم که به همان کار مشغول شود کار صحیحی نیست
و بیان کردن مسائل شخصی هیچ مشکلی از مشکلات شهر را حل نمی کند.

احمدی فرد در خصوص نظر جلالوند به شغل بنگاه داران خاطر نشان کرد: مشاور املاک یکی از مشاغل حساس است و اگر یک مشاور املاک نتواند وظیفه کاری و حساس خود را به خوبی انجام دهد چه بسا یک ضرر جبران ناپذیر به یک شخص و خانواده را در پی دارد.

وی اضافه کرد: این عضو شورا باید همه از بنگاه داران عذرخواهی نماید .

احمدی فرد در خصوص اظهارات جلالوند درباره رانت افزود: اگر بنده از رانت استفاده می کردم هم اکنون پست و مقام بالایی داشتم. وی اضافه کرد: بنده در اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی هرمزگان و شرکت فیبر ایران کار کرده ام و همیشه می گویم یک کارگر زاده هستم و معتقد به روزی حلال هستم و هر گونه کار را برای امرار معاش در راستای شرافت کاری را عار نمی دانم و همانطور که موفق شدم مدرک مهندسی را در هفت ترم اخذ کنم در کارشناسی ارشد در رشته برنامه ریزی شهری دانشجوی ممتاز شدم اما برای کسب روزی حلال برای مردم در کارواش خودم ماشین هم شستشو کرده ام و الان هم به شغل شریف مشاور املاک مشغول هستم

وی ضمن اشاره به صحبتهای جلالوند علیه وی در خصوص اینکه وی تقاضامند برای کاهش و بخشش عوارض نوسازی از شهرداری بوده است . اظهار داشت:از آقای جلالوند خواهشمندم اگر می توند آن نامه ای را که آقای شهردار در خصوص کاهش و تخفیف دستور پیگیری داده است را در سایت ها منتشر نماید و در غیر اینصورت بنده این موضوع را پی گیری خواهم بود.

وی در خصوص استفاده از رانت توسط جلالوند خاطرنشان کرد: متاسفانه وی از رانت استفاده کرده است وگرنه چطور می شود که ایشان بتواند بطور غیر قانونی ۱۸ ماه سرپرست مخابرات انزلی باشد و احمدی فرد با اشاره به اقدامات و ارتباط وی در زمان شهردار سابق خاطرنشان کرد: زمانی که وی سرپرست مخابرات بود و ارتباطی که با شهرداری داشت به طور غیرقانونی از امکانات شهرداری از جمله بیل های مکانیکی ،برای پروژه های عمرانی مخابرات استفاده کرد که در یکی از پروژه ها این بیل ها باعث انفجار لوله گاز شده و منجر به فوت یک شهروند شد که این موضوع در مراجع قضایی در حال رسیدگی است

وی با اشاره به معصلات فرهنگی اجتماعی و آسیب های وارد شده ادامه داد: این عضو شورای شهر سه سال رئیس کمیسیون فرهنگی اجتمای شوراست و سوال بنده این است که چرا در یک سال اخیر سه کارگر شهرداری دست به خودکشی زدند و آیا این معضلی اجتماعی نباید پیگیری شود ؟ آیا سخنگوی شورا به غیر از تقدیر و تشکر از تریبون شورا برای دفاع از مردم پرداخت؟ وی حتی در خصوص تقاضای هنرمندان مبنی بر تاسیس سازمان فرهنگی حتی لایحه درخواست نداد. و خیلی از مشکلات دیگر در این شهر وجود دارد که هیچ کدام را پی گیری نکردند

احمدی فرد گفت : بهتر بود ایشان به شعارهایی که داده بودند عمل می کردند و هوای ملوان را زمانی که دراگان و درودگر را فراری می دادند و بهشتی و استیلی را انتخاب می کردند می داشت

“کم کارترین شورای شهر در استان هستیم”

احمدی فرد در خصوص برگزاری جلسات شورای شهر افزود: اگر جلسات شورای شهر انزلی را با شهرهای رشت، لنگرود، لاهیجان فومن و دیگر شهرهایی که همتراز ما هم نیستند مقایسه کنیم ما نصف آنان جلسات شورای شهر برگزار نکردیم و از این بابت کم کار ترین شورای شهر حتی در استان چه بسا در کشور باشیم.

وی ادامه داد: صحیح نیست با وجود این معضلات ، مشکلات شخصی و مسائل پیش پا افتاده مطرح شود و باید به جای پرداختن به این مسائل برای توزیع عادلانه بودجه و موازنه کردن آن برنامه ریزی درست داشته باشیم.

وی از تمامی شهروندان انزلی در خصوص رضایتمندی از شوراها اظهار داشت: مردم اگر از شورای شهر رضایت خاطر ندارند نباید نسبت به انتخابات بی تفاوت باشند و اگر این شورا با نزدیک شدن به سال چهارم خود هنوز نتوانسته یک برنامه ریزی درست و حتی کلنگ افتتاح یک پروژه را در این سه سال نداشته است و این دردی عذاب آور برای بنده است .

وی در پایان اضافه کرد: امید است در دوره های بعدی کسانی پای کار بیایند که دلسوز این شهرستان باشند و به جای اینکه سراغ حاشیه ها رفته به سراغ مشکلات مردم بروند.

منبع: گیل پرس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

 1. هرچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک !
  علیرغم هشدار ها و گلایه های رئیس شورای شهر انزلی برادر بدیعی فر ، از ۱۷ دکه دار بلوار قدس که دکه های کوچک خود را از طول و عرض و ارتفاع گسترش داده اند ومحل تردد گردشگران و عابرین در بلوار قدس با گذاشتن میز و صندلی و بساط قلیان و … نموده اند
  بدیعی فر : بدیعی فر با درخواست از شهردار در خصوص ساماندهی دکه های زیر بلوار قدس خاطرنشان کرد: خواهشمندم شهردار با جابجایی دکه های زیر بلوار ، برای رفع دغدغه شهروندان در اسرع وقت نسبت به این ساماندهی اقدام نماید.
  و برادر علی سفید روح در جلسه ۴۴ سال ۹۴ : ” باید با سد معبرهای بلوار قدس انزلی برخورد شود ”
  چرا ایشان جزو مخالفان واگذاری شارع عام و اجاره دادن آن به صورت دکه نشده اند ؟
  این دکه عبنک مجازی ۳ مترمربعی است یا ” فضای عینک مجازی ” ۳ مترمربعی ؟
  آیا با چسباندن کلمه فضای دنج یک نوع ماست مالی برا ی سد معبر ی دیگر صورت نمی گیرد چرا ؟ چرا ؟ واقعاٌ چرا ؟
  در حالی که هر مترمربع مغازه و سرقفلی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان ارزش دارد چرا اعضای شورای ۳۰۰ میلیون تومان را به این فرد خوش بخت ارزانی می دارند و ناچار می شوند به خاطر ایشان ،بیان ها و نظرات متناقضی از خودشان در رسانه ها پیرامون یک موضوع واحد اظهار نمایند .
  ماده ۲۴ قانون مدنی اجازه تملیک شارع عام را به هیچ کس نمی دهد ولی شهرداری شارع عام را به عنوان ملک ، اجاره داده است.
  درحالی که معضلات دکه داران بلوار قدس در دوران شهرداری فریدون برهانی حل نشده ، رضا پورشعبان هم به جمع دکه داران و زشت شدن فضای سبز بلوار قدس می افزاید .
  شرم آور است کمی از شهر همسایه تان باکو یاد بگیرید .
  مصوبات
  هفتادوچهارمین صورتجلسه شوراي اسلامی شهربندرانزلی مورخ:۲۳/۵/۹۵
  باتوجه به نظریه کمیسیون برنامه بودجه وعمران شهري شوراوتوضیحات شهردارمحترم وکارشناس شهرداري وبااکثریت آراء بادو راي مخالف آقاي زنجانخواه واحمدي فرد(دلیل مخالفت براساس تبصره ۶ماده ۹۶ قانون شهرداریها ومواد ۴۵ و ۴۶ آئین نامه مالی شهرداري حق واگذاري معابرشهري راندارد)با واگذاري مساحت۳مترمربع ازبلوارقدس ضلع شرقی پله شیرسنگی (درفضائی دنج)به آقاي فرشید شرف پور بدون ایجادمزاحمت براي شهروندان وبه صورت سیارجهت راه اندازي عینک واقعیت مجازي نماید با اجاره ماهیانه ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال موافقت ومقررگردیدتاشهرداري بندرانزلی طبق ضوابط ومقررات اقدام نماید .
  حال مصداق ضرب المثل بالا را بهتر متوجه می شوم .