*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13939
  • 02 مارس 2022 - 11:57
انزلی در انتظار خواهرخواندگی با جنوا ایتالیا و خرسون اوکراین

انزلی در انتظار خواهرخواندگی با جنوا ایتالیا و خرسون اوکراین

خلیلی به تلاش شهرداری انزلی برای ایجاد روابط بین المللی با شهرهای مطرح دنیا اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم تفاهم نامه‌های خواهر خواندگی بندرانزلی با شهر جنوا ایتالیا و خرسون اوکراین نهایی شود.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از خبرگزاری مهر، شهردار بندرانزلی ظهر سه شنبه در مراسم افتتاح نخستین زمین بسکتبال خیابانی انزلی با اشاره به اینکه توسعه مناطق کم برخوردار شهری در دستور کار شهرداری است، اظهار کرد: توسعه ورزش همگانی به عنوان یکی از وظایف شهرداری بوده لذا پنج نقطه از شهر برای احداث زمین بسکتبال خیابانی در نظر گرفته شده که امروز نخستین زمین بسکتبال خیابانی انزلی به بهره برداری رسید.

مهدی خلیلی افزود: در دهه فجر امسال ۳۱ پروژه با ارزش ۱۸۹ میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال، شامل جدول گذاری، مرمت جدول گذاری و پیاده روهای سطح شهر، اجرای فرش موزائیک، اجرای ۲۵۰ متر گاردریل، زیرسازی معابر سطح شهر و لکه گیری و پخش آسفالت در معابر سطح شهر به بهره برداری رسید.

وی به لایروبی ۱۲ کیلومتر شبکه هدایت آب‌های سطحی اشاره کرد و افزود: احداث آلاچیق سنتی بلوار، نصب ۳۰ عدد پایه چراغ‌های بلوار قدس، مرمت نرده‌های سنتی بلوار قدس، اجرای اسکلت مغازه‌های محوطه طرح دریای پاسداران، ساخت اطاقک نگهبانی ترمینال غازیان و اجرای سرویس بهداشتی از دیگر پروژه‌های انجام شده در دهه فجر بود.

شهردار انزلی با اشاره به المان‌های نوری نصب شده در سطح شهر و رضایتمندی مردم نسبت به این موضوع، تاکید کرد: اقدامات عمرانی شهرداری بندرانزلی شامل لوله گذاری ها، پیاده رو سازی و جدول گذاری ها و رنگ آمیزی ها و غیره برای آماده سازی شهر برای استقبال از نوروز در نواحی مختلف سطح شهر در حال انجام است.

خلیلی به تلاش شهرداری انزلی برای ایجاد روابط بین المللی با شهرهای مطرح دنیا اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم تفاهم نامه‌های خواهر خواندگی بندر انزلی با شهر جنوا ایتالیا و خرسون اوکراین نهایی شود.

در ادامه افتتاح پروژه‌های شهری انزلی با حضور مسئولان این شهر ساحلی کلنگ بازار میوه و تره بار انزلی به زمین زده شد.

گفتنی است این پروژه در راستای ساماندهی دستفروشان، بازار میوه و تره بار انزلی در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع که در تملک شهرداری بود احداث می‌شود. برای احداث این بازار ۲ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده و قرار است ۹۰ غرفه به دستفروشان اختصاص یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.