*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13433
  • 14 جولای 2021 - 14:34
انهدام یک باند قاچاق سوخت در گمرک بندرانزلی

انهدام یک باند قاچاق سوخت در گمرک بندرانزلی

انزلی پرس - با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) و گزارش به مرجع قضایی درخصوص فعالیت یک باند بزرگ قاچاق سوخت در بندرانزلی دستور قضایی برای بازداشت متهمین صادر شد.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از ایسنا، سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز گیلان از شناسایی و انهدام یک باند قاچاق سوخت در بندرانزلی خبر داد و اظهار کرد: با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) و گزارش به مرجع قضایی درخصوص فعالیت یک باند بزرگ قاچاق سوخت در بندرانزلی دستور قضایی برای بازداشت متهمین صادر شد.

وی با بیان اینکه برای شش نفر در پرونده قاچاق سوخت قرار بازداشت صادر شده است، افزود: دو نفر از افراد بازداشت شده از کارمندان گمرک و منطقه آزاد انزلی هستند.

دادستان مرکز استان گیلان اضافه کرد: این باند با حمل سوخت گازوئیل از یکی از استان ها به مقصد گمرک بندرانزلی و به بهانه تامین سوخت کشتی ها، آن را به خارج از کشور قاچاق می کردند.به گزارش انزلی پرس و به نقل از ایسنا، دادستان مرکز گیلان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *