*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13930
  • 27 فوریه 2022 - 14:38
بالغ بر هشت هزار مواد محترقه غیرمجاز در انزلی کشف شد

بالغ بر هشت هزار مواد محترقه غیرمجاز در انزلی کشف شد

فرمانده انتظامی بندرانزلی از کشف بیش از هشت هزار و ۶۶۲ عدد انواع موادمحترقه غیرمجاز از یک دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد و تاکید کرد پلیس با کسانی که امنیت جانی، مالی و روانی شهروندان را به مخاطره می‌اندازند بدون اغماض و به صورت قاطع برخورد می‌کند..

انزلی پرس و به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی بندرانزلی از کشف بیش از هشت هزار و ۶۶۲ عدد انواع موادمحترقه غیرمجاز از یک دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد و تاکید کرد پلیس با کسانی که امنیت جانی، مالی و روانی شهروندان را به مخاطره می‌اندازند بدون اغماض و به صورت قاطع برخورد می‌کند..

سیدجعفر جوانمردی روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت‌: پلیس انزلی خبری مبنی بر فروش مواد محترقه غیرمجاز توسط ۲ نفر داخل محلات شهرستان بندرانزلی دریافت کرد و با پیگیری موضوع دو متهم ۲۲ و ۳۲ این پرونده که هشت هزار و ۲۶۶ عدد مواد محترقه همراه داشتند شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: متهمان این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.


جوانمردی به آن دسته از افرادی که با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، قصد برهم زدن آسایش عمومی مردم را دارند هشدار داد : پلیس با کسانی که امنیت جانی، مالی و روانی شهروندان را به مخاطره می‌اندازند بدون اغماض و به صورت قاطع برخورد می‌کند.

وی با توجه به نزدیکی چهارشنبه آخرسال به خانواده‌ها توصیه کرد: نسبت به مخاطرات استفاده از مواد محترقه آتش‌زا آگاه باشند زیرا پلیس با افرادی که در این زمینه فعالیت غیرقانونی دارند، برخورد می‌کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.