*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7877
  • 16 نوامبر 2016 - 5:58
تصادف جاده آستارا‌ ـ اردبیل ۸ کشته و مصدوم بر جای گذاشت

تصادف جاده آستارا‌ ـ اردبیل ۸ کشته و مصدوم بر جای گذاشت

حسین خورشیدی دقایقی پیش در حاشیه تصادف رانندگی محور آستارا‌ـ‌اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: حادثه مذکور در جاده اصلی آستارا به اردبیل در منطقه کشفی رخ داد و در پی این حادثه سه دستگاه خودروی کامیون، پیکان و پراید با یک تصادف کردند. وی ادامه داد: پس از برخورد این سه دستگاه […]

حسین خورشیدی دقایقی پیش در حاشیه تصادف رانندگی محور آستارا‌ـ‌اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: حادثه مذکور در جاده اصلی آستارا به اردبیل در منطقه کشفی رخ داد و در پی این حادثه سه دستگاه خودروی کامیون، پیکان و پراید با یک تصادف کردند.

وی ادامه داد: پس از برخورد این سه دستگاه خودرو با یکدیگر بلافاصله چهار نفر از عوامل امدادی پایگاه ثابت امداد و نجات جاده‌ای صیادلر واقع در جاده آستارا به اردبیل با یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی نجات در محل تصادف حاضر شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر آستارا با بیان اینکه در جریان حادثه مذکور یک نفر کشته و هفت نفر مصدوم شدند، خاطرنشان کرد: شش نفر از مصدومان با آمبولانس‌های هلال احمر و اورژانس به مراکز درمانی انتقال پیدا کردند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.