*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13992
  • 12 مارس 2022 - 12:06
توقف ملوان در برابر ضد فوتبال رایکا بابل

توقف ملوان در برابر ضد فوتبال رایکا بابل

در هفته بیست و یکم لیگ یک ملوان بندرانزلی در خانه میزبان رایکا بابل بود که در پایان این دیدار با ضد فوتبال تیم میهمان و کادر فنی رایکا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش انزلی پرس، در هفته بیست و یکم لیگ یک ملوان بندرانزلی در خانه میزبان رایکا بابل بود که در پایان این دیدار با ضد فوتبال تیم میهمان و کادر فنی رایکا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار سعید کریمی در دقیقه ۷۵ برای ملوان و عارف حاجی عیدی دردقیقه ۹۰ برای رایکا گلزنی کردند.

از ابتدای این دیدار کاملا یک طرفه ملوان بندرانزلی توپ و میدان را در اختیار داشت و با حملات متعدد شانس خود را برای گشودن دروازه رایکا امتحان کرد اما هرچه در نیمه اول زد به در بسته خورد و نیمه اول تیم‌ها با نتیجه بدون گل به رختکن رفتند. 

اما در نیمه دوم ملوان دست از حمله نکشید و موفقیت‌های گل متعددی را روی دروازه تیم مقابل ایجاد که و رایکا هم روی به ضد فوتبال و وقت کشی و به اصطلاح نیمکت رایکا خوابیدن بازی آوردند تا در نهایت رو یک ضربه کرنر توانست با ضربه سر سعید کریمی دروازه رایکا بابل را باز کند. 

تیم پس از دریافت گل دست از وقت کشی‌های به سبک تیم‌های حاشیه خلیج فارس برداشت و جرات پیدا کرد روی دروازه ملوان حمله کند و روی یک ضربه ایستگاهی و با دفع ناقص حمید کاظمی مهاجم ملوان در فاز دفاعی توپ به مهاجم رایکا رسید و تک به تک با علیرضا حیدری دروازه ملوان را گشود. 

پس از مساوی شدن بازی دوباره رایکایی‌ها به فکر بازی عربی افتادند و چندین بار بازیکنان رایکا روی زمین افتادند و در استادیوم خالی از تماشاگر انزلی صدای کادر فنی تیم رایکا به گوش می‌رسید که دستور می‌دادند بازی را بخوابانید و حتی در یک صحنه از عمد یک توپ را وارد جریان بازی کردند در حالی که توپ و میدان در اختیار تیم ملوان بندرانزلی بود.

با کسب این نتیجه ملوان با ۴۷ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و تیم‌های مس کرمان و آرمان گهر، با ۴۳ و ۳۹ امتیاز همچنان در جایگاه‌های دوم و سوم جدول حضور دارند.

اسدالله عباسی استاندار گیلان نیز با حضور در ورزشگاه تختی انزلی، در حین بازی تیم‌های فوتبال ملوان و رایکا بابل از مسابقات لیگ دسته اول، از تلاش‌های بازیکنان و کادر فنی این تیم قدردانی و این مسابقه فوتبال را از نزدیک تماشا کرد.

ملوان بندرانزلی یک – رایکا بابل یک
گل‌ها: سعید کریمی (۷۵) برای ملوان و عارف حاجی عیدی (۹۰) برای رایکا

ترکیب تیم ملوان بندرانزلی: رضا حیدری، علیرضا خوشکفا، سعید کریمی، پدرام قاضی پور، پوریا غلامی، محمد رستمی، صادق بارانی، آرمین انبساطی، سجاد بازگیر، امیر حسین یحیی زاده، مهدی مومنی

ذخیره ها: مبین عشایر، میلاد شعبانلو، وحید فارغ، مهران احمدی، بلال میرزاعلی، سهیل فداکار، حمید کاظمی، محمد پورمحمد، عظیم گوگ

ترکیب رایکا بابل: سعید ابراهیم پور، ناصر رضایی، علی خانلرزاده، میثم مرادی، محمد آژیر، عارف حاجی عیدی، امیر عباسی، مصطفی آقاجانی، میلاد قربانزاده، رضا عبدی، سینا قنبر پور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.