*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • 24 آگوست 2015 - 15:43

انزلی پرس یک رسانه کاملا آزاد و بدون وابستگی به جناح های سیاسی می باشد که در تیر ماه ۱۳۹۴ پایه گذاری گردید، هدف از شکل گیری انزلی پرس تولید محتوای خبری با روش های نوین و بروز می باشد .

این رسانه بنا دارد تا بر سه محور اصلی به فعالیت بپردازد :

۱- پوشش اخبار محلی شهرستان بندرانزلی : این بخش که قطعا وسعت بسیاری خواهد داشت با یاری خبرنگاران جوان و مستعد شهر انزلی مدیریت و بروز رسانی خواهد گردید ، اخبار ، رویدادهای سیاسی فرهنگی و اجتماعی ، مقالات کارشناسانه ، مطرح سازی ایده های نوین و … از اهداف مهم فعالان این حوضه خواهد بود .

۲-تولید برنامه های رادیویی : انزلی پرس به صورت موازی پروژه ای را تحت عنوان ( رادیو انزلی ) دنبال می کرد که از ابتدای سال ۱۳۹۸ این مجموعه از قالب مستقل به مجموعه انزلی پرس بازگشت ، هدف از راه اندازی رادیو انزلی تولید پادکست و آشنایی با نرم افزارها و سخت افزارهای حرفه ای این حوزه بود و انزلی پرس در سال ۱۳۹۴ موفق به تولید بیش از ۱۰۰۰ دقیقه برنامه رادیویی در سطح آماتور گردید ، فعالیت رادیو انزلی در سال ۱۳۹۸ دیگر در قالب پروژه ای مستقل ادامه پیدا نخواهد کرد.

۳-تولید برنامه های تلویزیونی : انزلی پرس ازسال ۱۳۹۶ به صورت غیر رسمی مقدمات ایجاد یک شبکه تلویزیون اینترنتی را نیز فراهم کرده و این شبکه اینترنتی هم بر بستر یوتیوب و هم بر بستر آپارات با موفقیت آزمایش شده است، این شبکه تلویزیون اینترنتی  به عنوان بالاترین سطح خدمات رسانه ای انزلی پرس فعال خواهد بود .

جهش بزرگ به سوی موفقیت :

از ابتدای سال ۱۳۹۸ سه رسانه محلی با انزلی پرس ادغام شدند ، وب سایت های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا که از زیرمجموعه های انزلی پرس بودند فعالیت های مستقل خود را متوقف نموده و تمامی فعالیت های این سه رسانه در انزلی پرس ادامه خواهد یافت، این تغییرات برای یکپارچه سازی محتوای تولیدی این گروه خبری صورت پذیرفته است.

این رسانه یک پایگاه کاملا مستقل برای همه طیف های عقیدتی و فکری می باشد و در بسیاری از موارد ممکن است دیدگاه نویسندگان مقالات وتولید کنندگان محتوای ویدئویی و رادیویی با سیاست گذاری های اصلی این رسانه در تضاد باشد ، به این دلیل مهم مدیریت انزلی پرس تاکید دارد که مسئولیت مطالب و مقالات منتشر شده در این پایگاه خبری صرفا بر عهده نگارنده آن می باشد ، اما در صورت بروز مشکلات حقوقی همه خبرنگاران این رسانه مورد حمایت قاطع مسئولان این شبکه خبر رسانی خواهند بود.

این وب سایت هیچ ردیف بودجه ای در هیچ سازمان و نهاد دولتی و غیر دولتی ندارد و تمامی هزینه های جاری آن نیز یا از طریق بخش اسپانسرینگ و تبلیغات و یا به صورت شخصی از سوی مدیران انزلی پرس تامین می گردد .

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *