*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 14020
  • 29 مارس 2022 - 13:33
درب های ورزشگاه تختی بندرانزلی به روی هواداران باز خواهد شد ؟

درب های ورزشگاه تختی بندرانزلی به روی هواداران باز خواهد شد ؟

در صورت تایید ناظر فدراسیون فوتبال بلیط فروشی اینترنتی از صبح فردا آغاز شود و افرادی که حداقل 2 دوز واکسن کرونا دریافت کرده اند بتوانند در دیدار با شهرداری آستارا در ورزشگاه تختی بندرانزلی حاضر شوند.

به گزارش انزلی پرس، با تلاش های مصرانه پژمان نوری و مهندس پور رشید در جهت ایجاد زیرساخت های جدید، پیگیری های هیات فوتبال شهرستان و استان گیلان و همچنین مساعدت مهندس آرمان رئیس اداره ورزش و جوانان استان گیلان مقرر شده در صورت تایید ناظر فدراسیون فوتبال بلیط فروشی اینترنتی از صبح فردا آغاز شود و افرادی که حداقل ۲ دوز واکسن کرونا دریافت کرده اند بتوانند در دیدار با شهرداری آستارا در ورزشگاه تختی بندرانزلی حاضر شوند.

هوادار ملوان
هوادار ملوان

بر اساس این گزارش ، در حال حاضر مسئولان استان و شهرستان به جمع بندی رسیده اند که ۱۷۰۰ هوادار بتوانند این دیدار را از نزدیک مشاهده کنند البته این موضوع صرفا زمانی به واقعیت خواهد پیوست که ناظر فدراسیون امشب در جلسه پیش از بازی دو تیم تایید کند که ورزشگاه تختی بندرانزلی فاکتورهای لازم برای ورود هواداران و رعایت های پروتکل های بهداشتی را دارد. این خبر صرفا یک پیش آگاهی است و در صورت تایید نهایی از طریق سایت رسمی باشگاه نحوه خرید بلیط اینترنتی اعلام خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *