چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۵:۵۱
 |  ۲۸/ دی/ ۱۳۹۶ - ۶:۴۳
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای دفاع حسن خسته بند از دستاوردهای برجام بسته هستند
بازدید

دفاع حسن خسته بند از دستاوردهای برجام

حسن خسته بند پیرامون سند تاریخی برجام گفت : پس از امضاء این توافق نامه دنیا فهمید که ایران هرگز به دنبال بمب هسته ای نبوده است .

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، حسن خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی را می توان یکی از عجیب ترین نمایندگان مجلس در ادوار مختلف نام گذاری نمود ، فردی که دوران ریاست جمهوری سید محمد خاتمی خود را یک اصلاح طلب معرفی میکرد و در دوران احمدی نژاد در اردوگاه اصول گرایان حضور داشت !

از سوی دیگر در دوره ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی نیز خسته بند سعی می کند موضعی میانه رو تر به خود بگیرد و از همین رو گاهی اوقات مشاهده می شود انتقادات سر سختانه ای به سیاست های دکتر روحانی دارد و از سوی دیگر نیز گاهی همچون مبحث برجام خود را مدافع ” دستاوردهای این توافق نامه تاریخی ” معرفی می نماید.

حسن خسته بند

حسن خسته بند

خسته بند شب گذشته در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه باران با دفاع از دستاوردهای برجام گفت : اینکه آنچه در برجام به‌دست‌آمده برابر با آنچه ازدست‌داده‌ایم، نیست، گفت: در برجام تردد کشتی‌های تجاری و فروش نفت و میعانان آن افزایش یافت.

خسته بند با اعلام اینکه درآمد ما از نفت پس از برجام دو برابر افزایش‌یافته خاطرنشان کرد: پس از اجرای برجام صادرات نفت ایران به دو برابر رسید و فضای ایران را به‌گونه‌ای معرفی کرد که ایران اهل دوستی، صلح و امنیت جهانی است.

وی همچنین در ادامه عنوان نمود که با امضاء سند تاریخی برجام ایران به دنیا ثابت نمود که هرگز به دنبال بمب هسته نبوده و دست آمریکا برای ملت‌ها پس از اجرای برجام روشن و راست‌گویی، عملکرد صادقانه ایران و متعهد شدن آن در برابر عهدها نیز بر همگان آشکار شد.

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 508 بازدید

بازدید دیروز: 3731 بازدید

بازدید کل : 9890274 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی