*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 14036
  • 29 آوریل 2022 - 16:54
رای کمیته انضباطی شکسته خواهد شد / هواداران ملوان نگران نباشند

رای کمیته انضباطی شکسته خواهد شد / هواداران ملوان نگران نباشند

رئیس هیات فوتبال گیلان صراحتا اعلام کرده چنین حکمی را از اساس قبول نداشته و از دیدگاه آقای الماسخاله دیدار فردای ملوان با خیبر خرم آباد با حضور هواداران برگزار خواهد شد.

به گزارش انزلی پرس، علیرضا وهابی مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان در گفتگو با انزلی پرس اعلام کرد به صورت موازی با باشگاه ملوان در حال رایزنی با سرپرست فدراسیون فوتبال جهت اخذ مجوز حضور هواداران در ورزشگاه هستیم و به احتمال ۹۹ درصد دیدار فردای ملوان با تیم خیبر خرم آباد با حضور هواداران پر شور ملوان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه گفت : رئیس هیات فوتبال گیلان صراحتا اعلام کرده چنین حکمی را از اساس قبول نداشته و در دو روز اخیر در چند نوبت با میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال ایران در این زمینه گفتگو انجام داده و از دیدگاه آقای الماسخاله دیدار فردای ملوان با خیبر خرم آباد با حضور هواداران برگزار خواهد شد.

وهابی در خصوص موضوع نامه ارسالی گفت : موضوع این نامه مربوط به دیدار تیم های فوتبال بانوان ملوان و نماینده شهر کرد بوده است و ما در این نامه به این موضوع اشاره کرده ایم که بر اساس نظر فدراسیون فوتبال باید دیدار تیم های بانوان نیز بلیط فروشی اینترنتی داشته باشد که اگر شرایط در این حوزه محیا نیست هیات فوتبال استان می تواند این مشکل را برطرف نماید و در متن نامه هیچ نوع تهدیدی وجود نداشته است.

علیرضا وهابی در پایان گفت : ما با تمام توان از حقوق تیم های استان دفاع خواهیم کرد و نگاه رئیس هایت فوتبال استان گیلان منطقه ای و شهری نیست و ما برای موفقیت فوتبال استان گیلان تلاش می کنیم و هواداران پرشور ملوان هم نگران نباشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *