پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۵
سرویس: اجتماع, حوادث
 |  ۲۶/ دی/ ۱۳۹۶ - ۵:۰۷
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای شاهین صمدپور : همه در ماجرای حادثه کشتی سانچی کم کاری کرده ایم بسته هستند
بازدید
شاهین صمدپور

شاهین صمدپور : همه در ماجرای حادثه کشتی سانچی کم کاری کرده ایم

شاهین صمدپور در پایان عنوان نمود که علاوه بر سلبریتی ها ، مردم عادی و به خصوص صدا و سیما نیز در مبحث پوشش اخبار حادثه کشتی سانچی کم کاری کرده اند .

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، قطعا امروز ” شاهین صمدپور ” برترین مستند ساز ایرانی است که در دو سال اخیر با جدایی از صدا و سیما و بهره گیری از فضای مجازی توانسته به مباحثی ورود کند که عملا پرداختن به آن مباحث در صدا و و سیما غیر ممکن بوده است .

صمدپور اخیرا در پاسخ به مجری یکی از برنامه های صدا و سیما که در انتقاد از ” سلبریتی های ایرانی ” گفته بود : پرداختن به موضوع سانچی به دلیل دور بودن حادثه برای سلبریتی ها صرف نداشته است عنوان نمود : من معتقدم که در مبحث حادثه سانچی علاوه بر سلبریتی ها تمام مردم و به خصوص صدا و سیما نیز کم کاری کرده اند .

 

شاهین صمدپور

شاهین صمدپور

 

صمدپور در ادامه عنوان نمود : در سه روز اول حادثه صدا و سیما به خوبی اخبار مرتبط با این حادثه را پوشش نداده و حتی من شخصا با کمک یکی از افسران دریانوردی سعی کردم با خانواده آن عزیزان تماس برقرار کنم که آنها در پاسخ به من گفتند مسئولان به ما گفته اند که به نفع عزیزانتان نیست که در این رابطه مصاحبه کنید !

این مستند ساز با تعجب نسبت به این اظهار نظر عنوان کرد که اگر این حادثه برای یک کشتی چینی در ایران رخ داده بود در اولین گام رسانه های چینی با یک هواپیمای اختصاصی به ایران می آمدند تا این اتفاق را لحظه به لحظه برای مردم کشورشان پوشش دهند ، حال مسئولان با چه انگیزه ای به خانواده عزیزان حادثه دیده گفته اند که باید در قبال این موضوع سکوت کنند جای تعجب دارد .

شاهین صمدپور در پایان عنوان نمود که علاوه بر سلبریتی ها ، مردم عادی و به خصوص صدا و سیما نیز در مبحث پوشش اخبار حادثه کشتی سانچی کم کاری کرده اند .


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1558 بازدید

بازدید دیروز: 3234 بازدید

بازدید کل : 9964475 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی