چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۵:۴۹
 |  ۲۷/ دی/ ۱۳۹۶ - ۹:۳۳
  |   نظرات: يك نظر
بازدید

فروشگاه های همواره تخفیف ، از دروغ تا واقعیت !

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، حدودا ۲ سالی است که شعباتی از فروشگاه های بزرگ تحت عنوان ” همواره تخفیف ” در بندرانزلی راه اندازی شده است ، فروشگاه هایی که امروز تعدادشان در انزلی به بیش از ۱۵ فروشگاه می رسد و اکثرا شعبات کوچکتر نمایندگی های بزرگ پایتخت ایران هستند .

اغلب این فروشگاه ها در تبلیغات خود از تخفیف های ۲۰ تا ۴۰ درصدی صحبت می کنند ، تخفیفاتی که به نظر نمی رسد واقعی باشند و بارها نشان داده شده که این فروشگاه ها با ترفندهایی خاص از جمله بالا بردن قیمت اصلی محصولات نسبت به فروشگاه های خرده فروشی ( سوپر مارکت ) به نوعی تقلب کرده و بر اساس قیمت های کاذب خود تخفیف هایی ۲۰ تا ۴۰ درصدی اعمال می کنند.

این فروشگاه ها در شهر انزلی سبب ایجاد اشتغال برای تعدادی از جوانان شهر شده و از سوی دیگر اقبال مردم به این فروشگاه های بزرگ سبب تعطیلی تعداد زیادی از خرده فروشی های شهر انزلی و بیکاری تعداد زیادی از نان آوران خانواده های انزلی چی شده است .

بر اساس این تحلیل از شما می خواهیم که در این بحث با ما همراه باشید ، اگر فروشنده شاغل در این فروشگاه ها هستید نظرات خود را بگویید و اگر تجربه خرید از این فروشگاه ها را دارید آن تجربیان را با سایر همشهریان خود به اشتراک بگذارید .

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “فروشگاه های همواره تخفیف ، از دروغ تا واقعیت !”

  1. MehrCut گفت:

    به نظر من یه همتی باید باشه در دستگاه های زیربط…مثل اداره تعزیرات که به این مغازه های سپه سرکشی میکنن و روی حراجشون شرط و شروط دارن و فاکتور مغازه دار رو میبینن و معادل اون فاکتور بهشون دستور حراج میدن یا تخفیف..تازه یه پولیم میگیرن ازشون تا اون مغازه دار اجازه حراج داشته باشه؟؟!!در اصل اینجا باید همت کنند و جلوی ورشکستگی خورده فروشا رو بگیرن و اگر خدای نکرده کلکی هم تو کاره جلو گیری کنند و دستشون رو بشه…من به شخصه ازشون کم و بیش خرید میکنم اما واقعا در حق دیگر فروشگاه ها اجحاف میشه…ممنون از انزلی پرس که اینقدر جامع مشکلات بندر انزلی رو پیگیری میکنه.

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 503 بازدید

بازدید دیروز: 3731 بازدید

بازدید کل : 9890269 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی