*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13379
  • 28 ژوئن 2021 - 12:54
مازیار زارع: تنش‌های دقایق پایانی زیبنده نبود

مازیار زارع: تنش‌های دقایق پایانی زیبنده نبود

مازیار زارع، خدا را شکر امسال وضعیت‌مان از هر لحاظ من جمله از لحاظ بحث مالی شرایط خوبی داشتیم و در حال حاضر بدنبال این هستیم تا جایگاه مناسبی را در جدول بدست آوریم.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از دی اسپورت، مازیار زارع سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از برتری پرگل تیمش مقابل نود ارومیه اظهار داشت: نود در این بازی به صورت انتحاری بازی کرد و در مقابل ما هم از موقعیت هایی که به دست آوردیم به بهترین شکل ممکن استفاده کردیم مستحق پیروزی در این بازی بودیم به بازیکنان بابت این برد شیرین تبریک می گویم و امیدوارم تیم نود ارومیه نیز در ادامه راه موفق باشد.


زارع در خصوص میزبانی تیم نود ارومیه و تنش های آخر بازی بیان داشت: تیم مقابل اوت شده و این طبیعی است که فشار روی آنها باشد هر چند تنش دقایق پایانی بازی زیبا نبود ولی به آنها حق می دهم.


سرمربی ملوان ادامه داد: خیلی خوشحالم که مسئولین دو تیم به خصوص مسئولین تیم نود ارومیه همکاری و خویشتن داری کردند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا در فصل جاری با بحران مالی رو به رو شده اند گفت: خدا را شکر امسال وضعیت‌مان از هر لحاظ من جمله از لحاظ بحث مالی شرایط خوبی داشتیم و در حال حاضر بدنبال این هستیم تا جایگاه مناسبی را در جدول بدست آوریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *