*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 14012
  • 27 مارس 2022 - 10:17
مدارس و مراکز آموزشی در ۱۴ فروردین بازگشایی می‌شوند

مدارس و مراکز آموزشی در ۱۴ فروردین بازگشایی می‌شوند

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا گفت: همه مدارس و مراکز آموزشی باید از ۱۴ فروردین بازگشایی شوند.

به گزارش انزلی پرس، احمد وحیدی عصر امروز شنبه در نشست هماهنگی بازگشایی مراکز آموزشی در ۱۴ فروردین گفت: با توجه به شیب نزولی ابتلا به کرونا و همچنین حجم قابل توجه تزریق واکسن و توجیه مدیران مدارس و روسای مراکز آموزشی، شرایط برای برپایی حضوری کلاس‌ها فراهم شده است.

به گفته فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا، «بر اساس جمع‌بندی انجام شده، دانش‌آموزان باید با الزام استفاده از ماسک، در کلاس‌های درس حاضر شوند. مدیران مدارس هم نظام مراقبت بهداشتی را افزایش دهند و در صورتی که دانش آموزی دچار علائم بیماری بود، از دیگران جدا شود.»

او گفت: همه مدارس باید از سیستم تهویه مناسب برخوردار باشند و تزریق واکسن کرونا مورد تاکید و تشویق مدیران مدارس قرار گیرد. در این جلسه مقرر شد، دریافت سه دُز واکسن، شرط استفاده از خوابگاه باشد.

وحیدی در پایان گفت: با همکاری و هم نظری دستگاه‌های مربوطه می‌توان، ۱۴ فروردین را روز بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها نامید و همه کلاس‌ها تا پایان سال تحصیلی به صورت حضوری برگزار شود.

در این نشست، محمد علی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی علاوه بر بیان نظرات خود و اعلام آمادگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی زیر مجموعه خود برای بازگشایی در ۱۴ فروردین، بر سواد سلامت جامعه و لزوم یادگیری چگونگی تداوم آموزش در شرایط سخت تاکید کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *