*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 11229
  • 20 جولای 2019 - 21:57
مردود !

مردود !

آقای رئیس مستعفی ! 2 سال از مدیریت و یکه تازی شورا و شهرداری یکدست مد نظر شما گذشت و علاوه بر آنکه هیچ کدام ازوعده های مهم انتخاباتی شما تحقق نیافت ، امروز دقیقا همان مشکلات گذشته به مراتب بیشتر و بدتر از قبل در شهر انزلی وجود دارد.

به گزارش انزلی پرس ، خیال می کنم تنها چند روز از شور انتخاباتی اردیبهشت ۹۶ گذشته است ، رخدادهای انتخابات همچون یک فیلم از ذهنم عبور می کند، مردم یک شهر با اتحادی بی نظیر ریشه افرادی را زدند که تصور می کردند پول و رانت بر قدرت رای مردم برتری دارد ، اما اتحاد بی نظیر انزلی چی ها شکست تلخی بر لیست غیر مردمی (ائتلاف مردم) تحمیل نمود.


لیست امید با حمایت دولت میانه رو تدبیر و امید ، اصلاح طلبان انزلی ، اتحاد رسانه ها و شور مردم به یک پیروزی قاطع دست یافت تا برای اولین بار انزلی چی ها به دور از فرد گرایی و اختلاف نظر،با اتحاد و البته اعتماد به یکدیگر تغییری اساسی در یکی از مهمترین نهاد های تصمیم گیری شهر خود ایجاد نمایند.


لیست امید یکدست و یک دل شورای شهر انزلی را به تسخیر خود در آورد تا انزلی چی ها پس از چند سال شکست احساس کنند قرار است تغییراتی اساسی در مدیریت شهری ایجاد شود.

امیر احمدی فرد – مردود !


هر آنچه که بود امیدوار شدیم ، نه به تغییر و تحولات بنیادی ،بلکه مردم به تغییرات حداقلی امور راضی و امیدوار بودند ، ما به همان شعارهای شبهای انتخابات که با فریاد هایی در گلو سر می دادید : جوانگرایی ، استفاده از نخبگان ، شهردار انزلی چی ، بهبود اوضاع ملوان ، قانون مداری ، مبارزه با فساد و رانت ، تعیین تکلیف وضعیت میدان مرکزی شهر انزلی و ده ها وعده و شعار کوچک و بزرگ که حتی ذره ای نیز به واقعیت نزدیک نشد دل بسته بودیم.


آقای رئیس مستعفی ! ۲ سال از مدیریت و یکه تازی شورا و شهرداری یکدست مد نظر شما گذشت و علاوه بر آنکه هیچ کدام ازوعده های مهم انتخاباتی شما تحقق نیافت ، امروز دقیقا همان مشکلات گذشته به مراتب بیشتر و بدتر از قبل در شهر انزلی وجود دارد و قطعا این بجز ناکارآمدی شما در پست ریاست شورای شهر انزلی دلیل دیگری نخواهد داشت.


امروز در رویای رسیدن به کرسی نمایندگی شهر انزلی به بیش از ۱۳ هزار رای مردم به ( لیست امید ) پشت کردید بدون آنکه که تصور کنید آن رای برای خدمت به مردم در شورا بود نه چیز دیگری ، مردم به شما رای دادند تا در شورای یکدست مد نظرتان به مردم خدمت کنید ، اطمینان داشته باشید وقتی حرف و عمل یکی نباشد مردم انزلی دیگر فریب شعارهای پوپولیستی را نخواهند خورد.


امروز در مدیریت شهر انزلی همچنان درب بر همان پاشنه می چرخد ، رانت و فساد بیش از گذشته وجود دارد ، جوانگرایی شعاری بی معناست و استفاده از نخبگان شهری ترس دارد ، ملوان در طول دو فصل گذشته قربانی سیاسی کاری و جنگهای بی سرانجام شد و میدان مرکزی شهر همچنان همان مخروبه ای است که مدیران بی کفایت برایمان به ارث گذاشته اند و البته شما همچون دوستانتان در (شورای قبلی) طوری عمل کردید که انگار انزلی چی ها توانایی مدیریت شهرداری را ندارد و شهرداری انزلی باید به دست شهرداری غیر انزلی چی از ( انزلی محله لنگرود ) سپرده شود !


آقای رئیس شما مردود شدید ، این را ما نمی گوییم ، وعده ها و شعارهای تحقق نیافته شما می گوید، امروز مردم انزلی تصور می کنند آن ۱۳ هزار رای نه به ابزاری برای تغییرات در امورات شهری بلکه به نردبانی برای موفقیت شخص شما تبدیل شده است، امروز بخش عمده ای از اعتماد مردم به انتخابات به دلیل چنین عملکردی از بین رفته است!


اکنون چگونه ” دوباره ” اعتماد مردم را جلب کنیم ؟ چه وعده ای به آنها بدهیم تا باور کنند دیگران همان مسیری را نخواهند رفت که شما در طول این دو سال طی کردید ؟


با این فضای بی اعتمادی چه کنیم ؟


اسماعیل راد – انزلی پرس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.