*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13391
  • 01 جولای 2021 - 5:23
معاون وزیر آموزش و پرورش: مدارس از اول مهرماه باز می‌شوند

معاون وزیر آموزش و پرورش: مدارس از اول مهرماه باز می‌شوند

حسینی معاون وزیر آموزش و پرورش، گفت: مقرر شد با رعایت همه شیوه نامه‌های بهداشتی و آموزشی مدارس کشور از اول مهرماه بازگشایی شوند.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: چون عوارض ناشی از آموزش آنلاین و مجازی برای دانش آموزان بیشتر از آموزش حضوری است مقرر شد با رعایت همه شیوه نامه‌های بهداشتی و آموزشی مدارس کشور از اول مهرماه بازگشایی شوند.

او با بیان اینکه برای تامین سلامت دانش آموزان، واکسن کرونا به معلمان در مردادماه تزریق خواهد شد، افزود: برای بازگشایی مدارس پروژه مهر با توزیع کتب درسی، برنامه سنجش سلامت جسمانی، آمادگی تحصیلی و ساماندهی معلمان، انتصاب مدیران و آماده سازی ۱۴ هزار کلاس درس در حال اجرا است.

حسینی از استقبال ۷۰ درصدی دانش آموزان ایرانی در شبکه شاد اشاره کرد و گفت: با تجاربی که از آموزش مجازی در روز‌های کرونایی حاصل شد آموزش حضوری با تغییر اتی همراه است.

او افزود: با وجود فراهم شدن زیر ساخت‌های لازم برای آموزش حضوری مدارس تصمیم نهایی بازگشایی مدارس منوط به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا است.

حسینی افزود: تجهیزات هوشمند آموزشی همچون تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند سراسر کشور خریداری شده است و تا زمان بازگشایی مدارس میان این دانش آموزان توزیع می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *