*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13375
  • 28 ژوئن 2021 - 12:38
پایان رقابت های کشتی ساحلی کشور در منطقه آزاد انزلی

پایان رقابت های کشتی ساحلی کشور در منطقه آزاد انزلی

به گزارش انزلی پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان طی دو روز در بندرانزلی برگزار شد و نفرات برتر اوزان مختلف شناخته شدند.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، ششمین دوره از رقابت های کشتی ساحلی قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی به مدت دو روز با حضور کشتی‌گیران برتر ساحلی کشور در مجموعه ورزش های ساحلی زنده یاد سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

بنابراین گزارش در این رقابت های ملی ۳۰۸ کشتی گیر از ۲۴ استان در قالب ۳۱ تیم و در ۴ وزن و رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مدت ۲ روز با هم به رقابت پرداختند. که در پایان این دوره از رقابت ها در رده سنی نوجوانان تیم مازندران مقام نخست، تیم مرکزی مقام دوم و تیم گیلان مقام سوم را بدست آورد.

در رده سنی جوانان نیز تیم های تهران، مازندران و گیلان به ترتیب توانستند مقام های اول تا سوم را به دست بیاورند و در رده سنی بزرگسالان تیم مازندران مقام نخست هرمزگان دوم و گیلان توانست مقام سوم را از آن خود کند.

در این دوره از رقابت ها سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی و مربیان فنی فدراسیون کشتی به منظور شناسایی کشتی گیران برتر حضور داشتند و ۱۸ داور سطح ملی، منشی و قاضی وظیفه قضاوت این رقابت ها را در ۳ زمین بر عهده داشتند.

اسامی نفرات برتر رقابت های کشتی ساحلی نوجوانان و جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور که روز شنبه ۵ و یک شنبه ۶ تیرماه در بندرانزلی برگزار شد به شرح زیر است:

نوجوانان:
۵۰ کیلوگرم: ۱- محمد رمضانی (خراسان جنوبی) ۲- عرشیا حدادی (مازندران) ۳- محمدرضا حسینی جلالوندی (البرز)
۶۰ کیلوگرم: پژمان ذوالفقاری (مازندران) ۲- محمدرضا خدادی گله (چهارمحال وبختیاری) ۳- عرفان سنچولی (گلستان)
۷۰ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی شیخلر (مرکزی) ۲- احسان نعیمی (خوزستان) ۳- محمدرضا فرضی پور (گیلان)
۸۰ کیلوگرم: ۱- محمدجواد صالحی (مازندران) ۲- محمود محمودزاده (تهران) ۳- آرین حسنی (گیلان)

جوانان:
۷۰ کیلوگرم: ۱- کوروش صفرقلی زاده (آزاد) ۲- محمود حیدری (تهران) ۳- سجاد گودرزی (توابع)
۸۰ کیلوگرم: ۱- امیرعلی صیاد (گیلان) ۲- محمدجواد عباس زاده (گیلان) ۳- امیرحسین کریمی فیروزجائی (آزاد)
۹۰ کیلوگرم: ۱- محمدرضا غلامی پویا (تهران) ۲- محمدجواد پوربابا (قم) ۳- سینا ثابت قدم (آذربایجان شرقی)
۹۰+ کیلوگرم: ۱- سیدرضا حسینیان (مازندران) ۲- حسین نوری (تهران) ۳- رضا زندی اغوری (البرز)

بزرگسالان:
۷۰ کیلوگرم: ۱- محمد زمانی (توابع تهران) ۲- علی اکبر زرودی (آزاد) ۳- غلامرضا عبداله پور (گیلان) و محمدرضا عسگرپور (آزاد)
۸۰ کیلوگرم: ۱- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) ۲- حمید الهیان (خراسان شمالی) ۳- سعید بکارثانی (توابع تهران) و رضا فولادوند (مرکزی)
۹۰ کیلوگرم: ۱- سینا عموپور (هرمزگان) ۲- اشکان عزیزی (آزاد) ۳- علیرضا صابریان (مازندران) و محمد صفایی (البرز)
۹۰+ کیلوگرم: ۱- سجاد بوداغی (مازندران) ۲- سهیل قلی پور (آزاد) ۳- سجاد رسولی (گیلان) و اشکان مردانی (لرستان)

رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۷۴ امتیاز ۲- آزاد ۷۰ امتیاز ۳- هرمزگان ۳۹ امتیاز ۴- گیلان(۱) ۳۲ امتیاز ۵- تابع تهران ۲۹ امتیاز ۶- لرستان ۲۴ امتیاز ۷- خراسان شمالی ۲۰ امتیاز ۸- اصفهان ۱۸ امتیاز ۹- البرز ۱۷ امتیاز ۱۰ قزوین ۱۶ امتیاز

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *