چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۵:۴۷
 |  ۲۷/ دی/ ۱۳۹۶ - ۶:۴۱
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای پس از زلاتکوفسکی اکنون پرونده پاشنکو ملوان را وارد بحرانی جدید می کند بسته هستند
بازدید

پس از زلاتکوفسکی اکنون پرونده پاشنکو ملوان را وارد بحرانی جدید می کند

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، پس از کش و قوس های فراوان بر سر پرونده حقوقی شکایت ” زوران زلاتکوفسکی ” از باشگاه ملوان که منجر به محکومیت این تیم شد ملوانان تا آستانه کسر ۶ امتیاز پیش رفتند اما در آخرین روزهای فرجه زمانی فیفا به این باشگاه مسئولان ملوان با بازیکن مقدونیه ای خود به توافق رسیده و با تقسیط بدهی مذکور به دو بخش توانستند از مهلکه کسر ۶ امتیاز بگریزند.

حالا مجددا اخباری از باشگاه ملوان به گوش می رسد که بار دیگر این باشگاه در پرونده حقوقی دیگری شکست خورده و اگر بدهی بازیکن شاکی خود را پرداخت نکند بار دیگر با خطر کسر ۶ امتیاز مواجه خواهد شد !

 

پاشنکو

پاشنکو

 

سرگئی پاشنکو بدون شک محبوب ترین خارجی تاریخ باشگاه ملوان است ، او مجموعا ۳ فصل در دو مقطع مختلف برای ملوان توپ زد و تا حدود زیادی خیال انزلی چی ها را از بابت دروازه راحت نمود ، پاشنکو پس از روی کار آمدن احمد دنیامالی به عنوان رئیس هیئت مدیره به دلیل پاره از مشکلات مالی به وجود آمده بدون توافق مالی با مسئولان این تیم و در دوره مدیریت مسعود رضاییان از این تیم جدا شد و پس از عدم دریافت مطالبات خود از باشگاه ملوان به فیفا شکایت برده و موفق شد رای محکومیت باشگاه ملوان در این پرونده را دریافت کند.

حالا بار دیگر باشگاه ملوان وارد بحرانی جدید شده است و در شرایط بد مالی فعلی باشگاه ملوان اگر بدهی این بازیکن پرداخت نشود قطعا باشگاه ملوان با محکومیت انضباطی شدیدی مواجه خواهد شد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 503 بازدید

بازدید دیروز: 3731 بازدید

بازدید کل : 9890269 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی