*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13447
  • 19 جولای 2021 - 12:16
پل‌های غیرمجاز بر پهنه تالاب انزلی تخریب شد

پل‌های غیرمجاز بر پهنه تالاب انزلی تخریب شد

بر اساس پایش های صورت گرفته توسط گروه گشت و بازرسی شرکت آب منطقه ای گیلان؛ مشاهده شد که افرادی حقیقی در محدوده روستای کوچک محله انزلی، به صورت غیرقانونی با احداث پل های غیر مجاز برای دسترسی به پهنه تالاب انزلی و تصرف اراضی بستر تالاب اقدام کرده بودند که با دستور قضایی در استان تخریب شدند.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از ایرنا، مدیر منابع آب شهرستان های رضوانشهر، ماسال و بندرانزلی شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: در راستای صیانت از منابع آبی، پل های غیرمجاز بر پهنه تالاب انزلی در حیطه وظایف محوله و با دستور قضایی در استان تخریب شد.

بهرام بهرام پور اظهار داشت: بر اساس پایش های صورت گرفته توسط گروه گشت و بازرسی شرکت آب منطقه ای گیلان؛ مشاهده شد که افرادی حقیقی در محدوده روستای کوچک محله انزلی، به صورت غیرقانونی با احداث پل های غیر مجاز برای دسترسی به پهنه تالاب انزلی و تصرف اراضی بستر تالاب اقدام کرده بودند.

وی افزود: به منظور جلوگیری از تعدی اشخاص به اراضی دولتی (حرایم کانال ها، بستر رودخانه ها، آب بندان ها و بستر تالاب ها) با گزارش این امور و پیگیری و دستور مقام قضایی شهرستان بندر انزلی، ۲ پل غیر مجاز و همچنین ۲ بند بتنی غیر مجاز با همکاری و حضور عوامل انتظامی با استفاده از یک دستگاه بیل مکانیکی تخریب شد.

مدیر منابع آب ادامه داد: پل های غیرمجاز برای دسترسی متصرفان و بندهای خاکی نیز جهت انحراف آب به اراضی مورد تصرف ساخته شده بودند که با تخریب آنها راههای دسترسی و استفاده غیر مجاز از پهنه تالاب انزلی در محدوده یاد شده مسدود شد.

بهرام پور گفت: شناسایی کامل و معرفی متصرفان برای آزادسازی اراضی تالاب در روستای کوچک محله در حال اجراست و پرونده این تخلف به دستگاه قضایی ارجاع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *