*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8862
  • 17 ژانویه 2018 - 8:02
خوره های دانلود
پکیج اینترنت پیشنهادی انزلی پرس برای خوره های دانلود

پکیج اینترنت پیشنهادی انزلی پرس برای خوره های دانلود

خوره های دانلود این مقاله را بخوانند تا بتوانند بهترین پیکج اینترنتی را برای دانلود فایل های حجیم خود انتخاب نمایند. به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، سالها از روزهایی که باید برای اتصال به اینترنت از طریق مودم های دیال آپ و کارت اینترنت استفاده می کردیم گذشته است ، اینترنتی […]

خوره های دانلود این مقاله را بخوانند تا بتوانند بهترین پیکج اینترنتی را برای دانلود فایل های حجیم خود انتخاب نمایند.

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، سالها از روزهایی که باید برای اتصال به اینترنت از طریق مودم های دیال آپ و کارت اینترنت استفاده می کردیم گذشته است ، اینترنتی که امروز در اختیار مشترکین قرار می گیرد با آنچه که ۵ سال پیش عرضه می شد به هیچ عنوان قابل قیاس نیست ، امروز سرعت اینترنت دیگر مرز های کیلوبایت را در نوردیده و اکنون کم ترین سرعت ارائه شده برای مشترکین به چند مگ بر ثانیه می رسد ، گرچه در شکل بین الملل هنوز ایران با کشورهایی نظیر کره و ژاپن در سرعت ارائه شده فاصله زیادی دارد اما اگر سرعت فعلی اینترنت در ایران را با سالهای گذشته مقایسه کنیم شاهد رشد چشمگیری خواهیم بود.

 

خوره های دانلود

خوره های دانلود

 

استفاده از سرویس های جدید غیر حجمی ADSL :

با تغییر سیستم ارائه سرویس اینترنت از حجمی به غیر حجمی تغییرات اساسی در سرویس های دریافتی مشترکین به وجود آمده است ، امروز دریافت حجم ۵۰۰ گیگ در ماه دیگر رویا نیست و می توان با مبلغی بین ۵۰ تا ۸۰ هزارتومان در ماه چنین حجمی را از شرکت های ارائه دهند خدمات ADSL دریافت نمود.

در شیوه جدید ارائه سرویس اینترنت به جای حجم محدود این بار سرویس دهندگان سرعت تبادل دیتا را محدودتر از قبل کرده اند اما اگر بخواهیم انصاف را در نظر بگیریم سرعت ها آنچنان هم بد نیست !

تعرفه های جدید شاید برای مشترکین ADSL کمی گرانتر از قبل به نظر بیاید اما واقعیت این است که با کمی کنکاش می توان دریافت که سرعت کمی افت کرده اما میزان حجم دریافتی چندین برابر قبل شده است .

به عنوان مثال خبرنگاران و نویسندگان سایت انزلی پرس در انزلی حضور دارند و این وب سایت خبری از آنجا بروزرسانی می شود ، ما برای دریافت خدمات اینترنتی خود از سرویس های شرکت اندیشه سبز خزر ( این یک رپورتاژ آگهی نیست ) استفاده می کنیم .

پیش از تغییر تعرفه ها ما سرویس اینترنت ۲۵۶ کیلوبایت بر ثانیه با حجم تضمین شده ۳۰ گیگ در ماه را با مبلغ ۳۷ هزار تومان خریداری می کردیم و پس از پایان حجم تضمین شده تا پایان ماه بدون قطعی اینترنت با سرعتی حدود ۵۶ کیلوبایت بر ثانیه اتصال ما به اینترنت برقرار می ماند ، باید این نکته را نیز عنوان کنیم که تا پایان حجم تضمین شده ( ۳۰ گیگ ) سرعت تبادل دیتا ( با توجه به کیفیت خط تلفن ) تقریبا حدود ۲ مگابایت بر ثانیه بود .

اما در سرویس جدید ارائه شده توسط شرکت اندیشه سبز خزر ما سرویس ۸ مگ با حجم تضمینی ۳۶۰ گیگ در ماه که البته ( نیمی از آن برای استفاده از سایت های داخلی است ) را خریداری کرده ایم ، اگر استفاده از سرویس های داخلی نظیر ( آپارت ، فیلیمو ، لنز ، ورزش ۳ ، پخش زنده سیما و … ) را ۲۰ گیگ در ماه محاسبه کنیم، ۱۸۰ گیگ ترافیک بین الملل در کنار ۲۰ گیگ ترافیک داخلی در مجموع ۲۰۰ گیگ حجم را با مبلغ ۵۰ هزار تومان خریداری کرده ایم ، یعنی سرعت تقریبا نصف سرویس های قبلی است اما ترافیک ۷ برابر حجم قبلی در نظر گرفته شده است .

با حسابی سر انگشتی می توان دریافت که مشترکین در سرویس های جدید به ازای هر گیگ دانلود حدودا ۲۰۰ تومان پرداخت می کنند که این مبلغ پیش از ارائه سرویس های غیر حجمی جدید حدودا ۲۰۰۰ تومان به ازای هر گیگ بوده است .

پس تا اینجای کار می توان دریافت که به عنوان مثال اگر در یک خانواده سه نفره برای استفاده از اینترنت اوپراتورهای سیار هر فرد ۱۵ هزار تومان در ماه پرداخت می کرد ( ۴ گیگ ) در مجموع ۴۵ هزار تومان برای دریافت ۱۲ گیگ دیتا از طریق اوپراتورهای تلفن همراه پرداخت می شد که اگر این خانواده بخواهند از سرویس های غیر حجمی جدید ADSL  استفاده کنند می توانند حداقل ۲۰۰ گیگ حجم را با مبلغ ۵۰ هزار تومان خریداری نمایند که این قطعا به نفع آن خانواده خواهد بود .

دانلود سریع با سرعتی بدون مرز :

اما شاید افرادی باشند که دوست دارند از سرویس های بدون مرز اوپراتورهایی نظیر ایرانسل و همراه اول و یا حتی رایتل استفاده کنند ، ما به این افراد پیشنهاد می کنیم که برای دانلود سریع فایل های خود از اینترنت، از روش هایی نظیر بسته های اینترنتی این اوپراتورها در ساعاتی خاص استفاده کنند.

به عنوان مثال ایرانسل دو سرویس دانلود ویژه در اختیار مخاطبین خود قرار داده است ، سرویس اول ساعتی و با حجم نا محدود است ، همانطور که در جریان هستید سرویس ۴G ایرانسل در کلیه مناطق شهر انزلی در دسترس است پس شما برای دانلود سریع و با حجم بالا می توانید از سرویس های ساعتی ( یک ، دو و سه ساعته ) ایرانسل استفاده کنید ،به عنوان مثال اگر شما بخواهید حجمی حدود ۵۰ گیگ را از اینترنت دریافت کنید می توانید با پرداخت ۲ هزار تومان و خریداری بسته سه ساعته ایرانسل از ساعت ۲  تا ۵ بامداد این حجم را به راحتی دریافت کنید .

از  طرف دیگر ایرانسل بسته دیگری نیز برای دانلود سریع حجم های کمتر ( بین ۱ تا ۵ گیگ ) برای مخاطبین خود در نظر گرفته است ، این طرح هفتگی است و مشترک با پرداخت ۲ هزار تومان می تواند ۵ گیگ با سرعتی بدون مرز از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر دانلود کند .

برای مشاهده بسته های اینترنتی ایرانسل کد دستوری *۵۵۵# را شماره گیری نموده یا اینکه نرم افزار کاربردی ایرانسل من را دانلود کنید .

از سوی دیگر همراه اول نیز مخاطبین خود را تشویق می کند که با خرید یکی از بسته های اینترنتی ماهانه ، شب ها از ساعت ۳ بامداد تا ۹ صبح به صورت نامحدود از ظرفیت های این شبکه استفاده کنند ، که البته سرعت دریافت دیتا در این اوپراتور کمی کمتر از ایرانسل می باشد .

نتیجه گیری :

اگر در منزل از خطوط ADSL استفاده می کنید ، می توانید از ظرفیت های شبکه اندیشه سبز خزر بهره ببرید ، عمده فعالیت های این شرکت خصوصی در گیلان است و مشترکین با حمایت از این سرویس دهنده می توانند ضامن اشتغال تعدادی از هم استانی ها و همشهریان خود باشند این در حالی است که خدمات ارائه شده توسط این شرکت با کیفیت مطلوبی در حد استانداردهای داخلی ارائه می شود. .

برای دریافت لیست تعرفه این شرکت می توانید از ( لینک تعرفه های اندیشه سبز خزر ) استفاده نمایید.

خوره های دانلود در صورتی که نیاز به سرعت بدون مرز و با حجم دانلود بالا در یک زمان محدود دارید پیشنهاد ما استفاده از ظرفیت های شبکه ایرانسل است ، شما می توانید با خریداری یک بسته اینترنتی ۳ ساعته حداقل ۵۰ گیگ را در یک مدت زمان محدود دریافت نمایید .

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما مخاطبین انزلی پرس قرار گرفته باشد .