*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 14030
  • 28 آوریل 2022 - 12:02
یتیم خانه فوتبال گیلان !

یتیم خانه فوتبال گیلان !

در حالی که مردم به شدت با مشکلات اقتصادی دست به گریبان هستند و به نوعی تنها دلخوشی آنها مسابقات ورزشی است عده ای با تمام توان در حال تلاش در جهت ایجاد نارضایتی در سطح استان هستند.

به گزارش انزلی پرس،فوتبال گیلان پس از سقوط ملوان ،سپیدرود و داماش به لیگ دسته اول و پس از آن به ناکجاآباد فوتبال ایران حالا پس از حدودا ۷ سال در آستانه دوباره لیگ برتری شدن است اما انگار همچون گذشته درب بر همان پاشنه می چرخد!

به نظر می رسد مسئولان ورزش گیلان استاد تبدیل فرصت به مخاطرات امنیتی هستند! و تنها هنرشان در زمان بحران پاک کردن صورت مسئله و حذف مردم است!شرایط فوتبال گیلان به نحوی است که انگار تیم های گیلانی یتیم هستند و بجز هوادارنشان هیچ پشت و پناهی ندارند !

در حالی که مردم به شدت با مشکلات اقتصادی دست به گریبان هستند و به نوعی تنها دلخوشی آنها مسابقات ورزشی است عده ای با تمام توان در حال تلاش در جهت ایجاد نارضایتی در سطح استان هستند.

به طور مثال محرومیت ملوان به دلایل مضحک و خنده آوری نظیر تکمیل ۱۰۰ درصد ظرفیت ورزشگاه یا واکنش خبرنگاران به افاضات یک مربی را می توان دلیل اصلی این ادعا عنوان نمود.

در کدام بند قوانین انضباطی فوتبال ایران نوشته شده است که اگر ظرفیت یک ورزشگاه بیش از حد اعلام شده تکمیل شود و یا اگر سرمربی یک تیمی به بزرگان یک شهر توهین کند و خبرنگاران آن شهر واکنش نشان دهند مردم را از حضور در ورزشگاه محروم می کنند؟ در بدترین سناریو یک جریمه مالی حداقلی برای باشگاه و چند جلسه محرومیت برای مربی و یا عامل خطاکار در نظر گرفته می شود!

چرا در حالی که فرماندار جوان شهر انزلی ، نیروهای انتظامی و امنیتی و تعداد زیادی از مسئولان یک شهر در کنار هم برای این خوشی حداقلی مردم در حال تلاش هستند عده ای در استان با ارسال نامه های تهدید امیز مسئولان شهر انزلی را تهدید می کنند ؟

متولیان فوتبال انزلی و استان بدانند اگر امروز توان مقابله با چنین آرای احمقانه ای را نداشته باشند فردا در لیگ برتر برای شما تره هم خرد نخواهند کرد.

آقایان عزیز یادتان باشد ایرج ظهرابی سالهاست که از این دنیا سفر کرده اما فوتبال دوستان گیلانی از رشت و انزلی تا تالش و آستارا همواره برایش احترام قائل هستند ، اگر نمی توانید طرف حق باستید طرف ناحق نباشید.

امضاء

هواداران باشگاه پر افتخار ملوان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *