*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • 13 ژانویه 2016 - 21:26
رادیو انزلی
[disk_player id=”10616″]
[disk_player id=”10630″]
[disk_player id=”10633″]
[disk_player id=”10637″]
[disk_player id=”10643″]

رادیو انزلی پرس یکی از بزرگترین پروژه های مدیا رسانه انزلی پرس می باشد که از زمستان سال ۱۳۹۴ فعالیت هایی آن آغاز شده و هیچ محدودیتی در تولید محتوا ندارد و تولید کنندگان برنامه های این رادیو اینترنتی می توانند در هر زمینه ای که توانایی تولید برنامه را دارند برنامه سازی کنند تا از طریق این پلتفرم در اختیار مردم انزلی قرار بگیرد .

تا کنون در رادیو انزلی پرس برنامه هایی نظیر : اخبار بندرانزلی – تحلیل های سیاسی اجتماعی – برنامه صدای فرهنگ و هنر بندرانزلی – برنامه اختصاصی فوتبال انزلی – تحلیل های هنری سینمایی – برنامه تاریخ بندرانزلی – ویژه برنامه های محیط زیستی – اخبار ۶۰ ثانیه ای – برنامه روانشناسی – گفت و گو های ویژه – اخبار مهم ایران و جهان – مصاحبه با هنرمندان انزلی چی – مجله رادیویی چراغ خاموش – تحلیل های فوتبالی با غلامرضا محمدوند و … تهیه و پخش شده است .

برای دسترسی به آرشیو برنامه های تولیدی رادیو انزلی پرس می توانید از منو بالای سایت اشاره گر را روی رادیو انزلی برده و آرشیو موضوعی رادیو انزلی پرس را مشاهده نمایید.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *