رسانه انزلی پرس

ملوان
5/5

آرامش این ساحل امن، موقتی است ؟

پخش ویدئو
پژمان نوری – مازیار زارع – اشکان پوررشید

انزلی پرس – روزهای تلخ هرگز فراموش نخواهند شد بلکه این تحولات آتی زندگی است که کمی از میزان تلخی های گذشته کم یا آن تلخ کامی ها را کمرنگ می کند،داستان پر از غصه ملوان در شش سال جهنمی لیگ یک نیز به این سادگی ها فراموش نخواهد شد که اگر فراموش شود زودتر از آنچه که فکر کنیم دوباره تکرار خواهد شد.


باید بدون تعارف صحبت کنیم،وقتی ملوان با خلف وعده های ابتدای فصل به آن شکل تاسف آور فرصت نقل و انتقالات را از دست داد، با شروع فصل و نتایج نا امیدکننده هفته های نخست بسیاری بر این باور بودند که تیم با چنین وضعیتی دوباره سقوط خواهد کرد و البته مسیر همان مسیری بود که پیش بینی می شد!


بسیاری بر این باور بودند که با چنین تیم جوان و بی تجربه ای نمی شود در لیگ برتر دوام آورد و این حرف ها هم پر بیراه نبود اما مجموعه فعلی ملوان نقاط ضعف خود را با تلاش های بسیار در روزهای پرتنش و غبار آلود ترمیم کرده و کم کم قوهای سپید در همان مسیری قرار گرفتند که هواداران از آن انتظار داشتند.


آرامش فعلی ملوان در شرایطی که انزلی چی ها در ابتدای فصل با مشکلات بسیاری مواجه بودند به سادگی بدست نیامده است،مشاهده وضعیت تیم هایی نظیر نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان که همچون ملوان در فصل یارگیری عملکرد ضعیفی داشتند خود بیانگر این موضوع است که مجموعه فعلی ملوان چگونه از دل بحران عبور کرده است.


ملوان هفته های بسیاری در انتهای جدول حضور داشت و این موضوع سبب شد تا قوهای سپید شخصیت یک تیم بازنده را به خود بگیرد و تغییر این وضعیت آن هم در کوران مسابقات لیگ و بدون تغییر سرمربی و تفکرات فنی بیانگر یک شاهکار مدیریتی از سوی پژمان نوری و نمایانگر فعال شدن تنها بخشی از قابلیت های فنی مازیار جوان است.


ترکیب مازیار زارع و پژمان نوری با حمایت های بدون چشمداشت اشکان پور رشید ملوان را از جهنم لیگ یک نجات و حالا از بحران لیگ برتر هم به سلامت عبور داده است اما سوال مهم این روزهای هواداران ملوان این است که مهندس اشکان پور رشید تا کجا و چه زمانی می تواند یک تنه بار مالی این تیم بزرگ را بر دوش بکشد ؟


آنچه مسلم است اگر وعده ها تنها در حد حرف باقی بماند داستان جدایی اشکان از ملوان اپیزود آخر از فصل فعلی لیگ برتر فوتبال ایران برای انزلی چی ها خواهد بود، پایانی که مطلوب هیچ کدام از عاشقان ملوان نخواهد بود.

اسماعیل راد – انزلی پرس

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *