لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

Arash-Fahmideh
5/5
آرش فهمیده: نقل‌ و انتقالات ملوان از امروز آغاز شد

به گزارش انزلی پرس و به نقل از خبرگزاری تسنیم، آرش فهمیده درباره قبول مسئولیت مدیریت ملوان اظهار داشت: در شمال کشور به ویژه گیلان روی ملوان تعصب خاصی وجود دارد. همه ما در شهر انزلی و استان گیلان با وجود سلایق مختلف در مورد حضور ملوان در سطح اول فوتبال کشور اتفاق‌نظر داریم و برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنیم.

وی در مورد آخرین وضعیت نقل‌ و انتقالاتی ملوانان پیش از آغاز فصل بیست‌ و سوم لیگ برتر، تصریح کرد: از امروز فعالیت‌مان را در بازار نقل‌ و انتقالات آغاز کردیم و آقای تارتار (سرمربی ملوان) مذاکرات خود را با بازیکنان مدنظرش شروع کرد. البته قرارداد 19 بازیکن تیم به پایان رسیده است و تنها چهار بازیکن تحت قرارداد باشگاه هستند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه ملوان ادامه داد: ملوان در بخش آکادمی بسیار فعال و پویاست و عملکرد مناسبی داشته. نتیجه این عملکرد معرفی بازیکنانی نظیر ماهان صادقی، محمدرضا بردبار و امین پورعلی به رده‌های سنی مختلف تیم ملی است. این بازیکنان از مکتب ملوان معرفی شدند و بسیار دیگری هستند که حتی اگر بنده نامی از آنها نبردم شایستگی بسیار زیادی دارند. ما به این پتانسیل توجه ویژه‌ای داریم.

فهمیده درباره نگرش ملوان برای تکمیل لیست بازیکنان، یادآور شد: همانند سال‌های قبل با ترکیبی از بازیکنان جوان و بومی به همراه بازیکنان باتجربه مدنظر سرمربی کارمان را پیش می‌بریم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بودجه لازم برای جذب بازیکنان در فصل نقل‌ و انتقالات وجود دارد، خاطر نشان کرد: ملوان برندینگ خاص خودش را دارد. اگر چه ما بودجه نرمال و طبیعی داریم و همانطور که آقای تارتار گفت از ذوب‌آهن بیشتر است؛ منتهی مراتب در جنگ با تیم‌های صنعتی و متمول کشور نیازمند حمایت و نگاه همدلانه همه مسئولان استان گیلان هستیم.

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *