لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

FIBEANZALI
5/5
اطلاعیه فناپ تلکام در خصوص اجرای فیبرنوری بندرانزلی
انزلی پرس - شرکت فناپ تلکام مجری پروژه فیبرنوری شهرستان بندرانزلی در اطلاعیه ای که به صورت اختصاصی در اختیار انزلی پرس قرار داده عنوان نمود عملیات اجرایی فیبر نوری از خرداد ماه 1403 در انزلی آغاز می شود.

انزلی پرس – شرکت فناپ تلکام مجری پروژه فیبرنوری شهرستان بندرانزلی در اطلاعیه ای که به صورت اختصاصی در اختیار انزلی پرس قرار داده عنوان نمود عملیات اجرایی فیبر نوری از خرداد ماه 1403 در انزلی آغاز می شود.

فناپ تلکام مجری طرح فیبرنوری شهرستان بندرانزلی

در این اطلاعیه آمده است :

مدیر مسئول رسانه وزین «انزلی پرس» ، با سلام و تحیات الهی، در پاسخ به مطلب مندرج در آن رسانه با عنوان «سهم انزلی از نهضت فیبر نوری چقدر است ؟» به تاریخ 22 اردیبهشت 1402 به استحضار می‌رساند شهر انزلی جزء تعهدات پوششی شرکت فناپ تلکام است که اقدامات اولیه برای آغاز عملیات اجرایی آن به تازگی انجام گرفته است که برای آگاهی مخاطبان شریف آن رسانه در ذیل به آن اشاره می‌شود.

شرکت فناپ تلکام بعد از رفع موانع و چالش‌ها و جلب همکاری مقامات و مسئولان محلی شهر انزلی برای اجرای پروژه کابل نوری، توانست روز 24 اردیبهشت 1403 موافقت شهردار محترم این شهرستان برای اجرای پروژه ملی فیبر نوری در شهر انزلی اخذ کند و در این زمینه تفاهمنامه مشترک نیز به امضای دوطرف رسید.

با توجه به اخذ مجوز آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبر نوری از شهرداری انزلی، عملیات اجرایی پروژه فیبر نوری دراین شهر براساس زمانبندی این شرکت، درهفته‌های آتی (خرداد 1403) آغاز خواهد شد و زمان دقیق اجرای آن نیز از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم خواهد رسید.

لازم به ذکر است شرکت فناپ تلکام به عنوان اپراتوری پیشرو در اجرای پروژه‌های فیبر نوری و همچنین به عنوان سرمایه‌گذار در پروژه ملی فیبر نوری دراغلب شهرهای استان گیلان از جمله شهر رشت تعهد پوششی دارد و متعهد است تا پایان سال 1403 پروژه‌های فیبر نوری در این استان را تحویل مردم شریف استان گیلان بدهد .

از آن جا که پروژه فیبر نوری منازل و کسب‌وکارها زیرساخت حیاتی برای کشور است، شرکت فناپ تلکام از نقد‌‌های دلسوزانه رسانه‌های محترم استان گیلان استقبال می‌کند و به‌منظور تدوین پیوست رسانه‌ای این پروژه‌ها، همکاری، هم‌افزایی و هماهنگی‌های مناسب با رسانه‌ها را ضروری می‌داند.

روابط عمومی شرکت فناپ تلکام

رسانه انزلی پرس از پاسخگویی روابط عمومی شرکت فناپ تلکام کمال تشکر و قدردانی را دارد و ما در این مسیر در کنار همه فعالان این حوزه خواهیم بود.

آخرین اخبار انزلی پرس

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *