لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

A-6
5/5
این شما و این ملوان دهه 80
پس از یک دهه ناکامی انزلی چی ها در فوتبال ایران در دهه هفتاد،حالا نسل جدیدی از ملوان در حال ظهور است، تیمی که هر کدام از بازیکنانش چند سال بعد به عنوان یک ستاره ارزشمند در لیگ برتر ایران مشغول به کار شدند.

انزلی پرس – پس از یک دهه ناکامی انزلی چی ها در فوتبال ایران در دهه هفتاد،حالا نسل جدیدی از ملوان در حال ظهور است، تیمی متشکل از بازیکنان مستعد انزلی و گیلان که هر کدام از آنها چند سال بعد به عنوان یک ستاره ارزشمند در لیگ برتر ایران مشغول به کار شدند.

در تصویر فوق بازیکنان جوانی را مشاهده می کنید که هر کدام چند سال بعد در قامت یک ستاره در آسمان فوتبال ایران درخشیدند.

بازیکنانی نظیر : سید جلال حسینی که سالها کاپیتان تیم ملی ایران بود و فرصت این را نیز پیدا کرد که علاوه بر کاپیتانی پرسپولیس رکورد دار تعداد قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران را هم تصاحب کند.

مازیار زارع جوان که خیلی زود لقب قایقران را از انزلی چی ها گرفت و به بازیکنی محبوب در انزلی و گیلان تبدیل شد، او بعدها به پرسپولیس پیوست و با این تیم قهرمان ایران شد و پس از پایان دوران بازیگری سرمربی ملوان شد و این تیم را از لیگ دسته اول به لیگ برتر بازگرداند.

حسن اشجاری یکی دیگر از بازیکنان مستعد این نسل بود که پس از جدایی از ملوان به تیم هایی نظیر ذوب آهن پیوست تیمی که موفق به حضور در فینال جام باشگاه های آسیا شد، او بعدها به استقلال پیوست و با این تیم قهرمان فوتبال ایران شد.

جواد شیرزاد مدافع مستحکم کلویری که یکی از بی نقص ترین مدافعان فوتبال ایران بود، جواد شیرزاد پس از جدایی از ملوان سالها در تیم استقلال تهران فوتبال کرد.

محمد غلامی : بازیکن رضوانشهری ملوان علاوه بر درخشش در انزلی در سایر تیم های دیگر هم درخشش محسوسی داشت و سالها در سطح اول فوتبال ایران درخشید.

در این تصویر مسعود غلامعلی زاد، ابراهیم صادقی، جواد شیرزاد، مرتضی فلاحتی،سید جلال حسینی، محمد غلامین، محسن گیاهی ، جواد شیرزاد، محمد غلامی و مازیار زارع مشاهده می نمایید.

در این تصویر جای ستارگانی نظیر پژمان نوری، سید جلال رافخایی و سعید یوسف زاده خالی است.

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *