لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

mewe-img-1684317328576
5/5

بازگیر: مسئولان گیلان، ملوان و مازیار زارع را تنها گذاشتند

به گزارش انزلی پرس و به نقل از تسنیم، سجاد بازگیر در مورد تساوی خانگی تیمش برابر مس کرمان گفت: ما برای برد به زمین آمدیم و چند موقعیت خوب هم داشتیم که اگر دقت بیشتری می‌کردیم سه امتیاز را می‌گرفتیم. از طرفی مس کرمان هم برای گرفتن حداقل امتیاز به انزلی آمده بود تا بتواند شانس خود را برای ماندن در لیگ برتر بیشتر کند. در مجموع باید بگویم که ما مستحق برد بودیم، ولی بدشانسی آوردیم.

وی در واکنش به صحبت‌های مازیار زارع مبنی بر جدایی‌اش از ملوان در پایان فصل تأکید کرد: تیم ما در این چند سال با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد، ولی پارسال توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم. متأسفانه مسئولان استان گیلان، ملوان و مازیار زارع را تنها گذاشتند و این در حالی است که تیم ما از لحاظ امکانات و بودجه نیاز به کمک دارد.

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندر انزلی خاطر نشان کرد: همه می‌دانند که رقابت در لیگ برتر چقدر سخت است، ولی ملوان بابت خیلی از مسائل با تیم‌هایی که امکانات بالا دارند و هزینه‌های هنگفت انجام می‌دهند، قابل مقایسه نیست. امیدوارم شرایطی فراهم شود تا آقا مازیار فصل بعد هم در ملوان باشد.

بازگیر در پاسخ به سؤالی درباره عملکرد خودش در این فصل گفت: من امسال برای ملوان شش گل زدم و همیشه تلاشم بر این بوده است تا خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنم. امیدوارم کادر فنی و هواداران از عملکردم راضی بوده باشند.

وی در پایان همچنین راجع به بازی آخر تیمش برابر نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: ما می‌خواهیم لیگ را با برد به پایان برسانیم و امیدوارم سه امتیاز این بازی را بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *