لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

TARTAR4
5/5

بیوگرافی مهدی تارتار سرمربی جدید ملوان

به گزارش انزلی پرس، سر انجام بعد از یک ماه از پایان فصل گذشته لیگ برتر سرمربی جدید ملوان انتخاب شد.

بر اساس این گزارش،مهدی تارتار رسما به عنوان سرمربی جدید قوهای سپید انزلی معرفی شد.

اما مهدی تارتار کیست و رزومه او که حالا به عنوان سرمربی ملوان انتخاب شده است چیست ؟

در ویدیو بالا رزومه مهدی تارتار در دوران بازیگری و مربیگری را در بررسی کرده ایم.

مهدی تارتار بازیکن اسبق تیم هایی نظیر : تراکتورسازی ، سپاهان ، بهمن ، پاس ، راه آهن ، ابومسلم و پرسپولیس است او در تیم پرسپولیس به مدت 5 فصل حضور داشته است.

جالب است که بدانید مهدی تارتار داماد فیروز کریمی است و فیروز کریمی هم سابقه سرمربگیری در تیم ملوان را دار کارنامه خود دارد.

اما تارتار دوران مربیگری خود را با دستیاری علی دایی از سال 1389 و با حضور در راه آهن آغاز کرد ، بعد برای مدت یک فصل به عنوان کمک علی دایی در پرسپولیس مشغول به کار شد و از سال 1390 رسما به عنوان سرمربی تیم راه آهن تهران انتخاب شد.

او سرمربی تیم هایی نظیر : داماش رشت ، گهر درود ، گسترش فولاد تبریز ، صبای قم ، راه آهن تهران ، پارس جنوبی جم ، نفت مسجد سلیمان ، پیکان تهران و ذوب آهن اصفهان بوده است.

مهدی تارتار سرمربی ملوان بندرانزلی

از مهمترین دستاوردهای دوران مربیگری تارتار می توانیم به صعود با پارس جنوبی جم به لیگ برتر اشاره کنیم، همچنین او به همراه تیم نفت مسجد سلیمان به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی هم صعود کرده و با این تیم در رتبه هشتم لیگ برتر قرار گرفته است.

در روزهایی که باشگاه ذوب آهن سیاست مالی جدیدی با کاهش هزینه ها در پیش گرفته بود تارتار به مدت دو فصل در این تیم حضور پیدا می کند و آخرین تجربه لیگ برتری وی هم با همین تیم بوده که در پایان موفق به کسب رتبه نهم جدول مسابقات می شود.

و حالا فصل جدید و چالشی جدید برای مهدی تارتار آغاز شده است،کار در فوتبالشهر انزلی که مردمش به خوبی فوتبال را می شناسند و جانشینی مازیار زارع که از محبوبیت بالایی در بین ملوانی ها برخوردار بوده است.

نویسنده و اجرا : اسماعیل راد

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *