لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

5/5
خداحافظی رسمی مازیار زارع از ملوان
مازیار زارع – سرمربی ملوان

به گزارش انزلی پرس – مازیار زارع سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با انتشار دل نوشته ای در صفحه اینستاگرام خود به صورت رسمی از این مجموعه جدا شد.

ملوان در طی سه فصل سرمربی گری مازیار زارع توانست با یک ثبات نسبی از لیگ دسته اول به لیگ برتر فوتبال ایران برسد و در فصل اول بازگشت به لیگ برتر نیز سهمه انزلی و گیلان در سطح اول فوتبال ایران حفظ شود.

دلنوشته مازیار زارع :

همه‌چیز از سه سال پیش شروع شدیک چالش جدید در تیم رویاهایمامروز که این متن را برای عاشقان قوی سپید می‌نویسم با تمام وجودم می‌خواهم از هواداران ملوان تشکر کنم ، برای همراهی و همدلی‌شان ، برای فرصتی که به مازیار زارع جوان و کم تجربه‌ی در سال اول دادند ، برای حمایت کم نظیر و جشن با شکوه قهرمانی‌مان در سال دوم و عشق و صبوری‌شان که پشتیبان اصلی ما در سال سوم سختِ کارم به عنوان سرمربی بود .

ماندگاری در ماراتن لیگ برتر برای همه‌مان بسیار پرچالش تر و طاقت فرسا تر از جنگ صعود شد ، چالشی بزرگی که در چهار فصل اخیر از جمله فصل جاری گریبان سه تیم تازه صعود کرده را گرفت و در نهایت سقوطشان را رقم زد .قطعاً برای من و ملوان ماندگاری در لیگ برتر افتخار نخواهد بود ، اما این مهم را در سالی انجام دادیم که پیش فصل نامطلوبی را پشت سر گذاشتیم که اگر در پایان این پیش فصل مهندس پوررشید ناجی ملوان نمی شد و دلسوزانه و خالصانه بدون هیچ مسئولیت رسمی به کمکمان نمی آمد ، اتفاقی برای ملوان می افتاد که پیش از سه سال اخیر ، هر سال در حال تکرار بود .

قطعاً همه‌ی ما بخاطر ملوان بسیار به اشکان پوررشید بدهکاریم برای همه خدماتی که به عشق مشترک شهرمان کرده .نمی خواهم بدون اشاره به برخی روزهای بسیار سختی که در این فصل داشتیم حرفهایم را تمام کنم . عواطف و احساسات هواداران ملوان را در اون لحظات با تمام وجود درک میکنم چون خودم یک هوادار بزرگ ملوانم و می‌دانم تا چه حد مردمم می توانند از نتیجه ی یک بازی اندوهگین شوند و بابت هرکدام از این نتایج که مسئولیتش تمام و کمال با من بوده ، عذرخواهم .

مدتها پیش تصمیمم را به هزاران دلیل گرفتم و اعلامش کردم ، اما حالا که با واقعیتِ آن روبه‌رو شدم متوجه سنگینی بغضم می شوم که چگونه باید از خانواده‌ام جدا شوم ، خانواده ای که به جرات از کودکی بیشتر زمان زندگی ام را در کنارش بودم و برایش جنگیدم و هرچه دارم و ندارم از آن است .

می خواهم برای اعتمادی که از روز اول از سوی عزیزان به بنده شد و فرصتی که در اختیارم قرار گرفت ، ابتدا از همه‌ی هواداران وفادارمان‌ و سپس پژمان نوری و اشکان پوررشید و تمامی بازیکنان و عوامل تیم و باشگاه بزرگ ملوان تشکر کنم .ملوانِ بزرگ بندرانزلی ، اصالت و هویت فوتبال کشور عزیزم ایران است و نیاز به حمایت جدی و «عملی» دارد .

و‌ در پایان ؛ این تمام کاری نبود که آرزویش را داشتم و می توانستم برای ملوان انجام دهم و ایمان دارم روزی با ملوان جشنی بسیار باشکوه‌تر از خرداد ۱۴۰۱ خواهیم گرفت .

با بهترین و زیباترین آرزوها برای ملوان و عاشقانش

یک پاسخ

  1. اسطوره غیرت توهم پشت ملوان خالی کردی ما چشم امیدمون به شما ۳نفر بود شما برید مرگ ملوان حتمی میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *