لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

Sepah-ST
5/5
روند کند احداث پیاده راه خیابان سپه انزلی و اعتراض کسبه
حدودا 2 ماه از آغاز کف سازی خیابان سپه انزلی گذشته است و این طرح با همه اعتراض هایی که کسبه منطقه نسبت به آن داشتند با توجه به اقبال عمومی مردم شهرستان در حال اجرا می باشد.

به گزارش انزلی پرس – حدودا 2 ماه از آغاز کف سازی خیابان سپه انزلی گذشته است و این طرح با همه اعتراض هایی که کسبه منطقه نسبت به آن داشتند با توجه به اقبال عمومی مردم شهرستان در حال اجرا می باشد، اما روند کند و لاک پشتی پروژه صبر اهالی این منطقه را لبریز کرده است.

یک کسبه این خیابان از کاهش فروش 50 درصدی خود و همکارانش خبر می دهد و معتقد است محیط کارگاهی فعلی باعث کاهش رفت و آمد مردم شده و به طبع این موضوع اکثر کسبه این منطقه با کاهش فروش بیش از 50 درصد مواجه شده اند.

این طرح که از ابتدای مرداد ماه سال جاری آغاز شده قرار است طی مدت 6 ماه به پایان برسد اما کسبه این منطقه معتقدند با توجه به ورود به فصل بارندگی قطعا مدت زمان تکمیل آن زمان بیشتری طول خواهد کشید و در این بین خسارت های مالی فراوانی به کسب و کار آنها وارد خواهد آمد.

اگرچه کارشناسان اقتصادی اعتقاد دارند پس از پیاده راه شدن این خیابان در یک پروسه زمانی حداکثر یک ساله، کسب و کار اهالی این منطقه رونق بیشتری خواهد گرفت اما نمی توان از وضعیت بد افرادی که هم اکنون اجاره بها پرداخت می کنند غافل شد و بدون شک آنها دچار زیان های مالی بسیاری خواهند شد.

حال باید منتظر ماند و دید پاسخ مسئولان شهری نسبت به این اعتراض ها چیست، آیا سرعت کار افزایش پیدا خواهد کرد یا خیر!

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *