لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

SaeidNahrjo
5/5

سعید نهرجو مدافع مستحکم دهه 60 ملوان

انزلی پرس - سعید نهرجو یکی دیگر از ستارگان وفادار دهه پر افتخار 60 باشگاه ملوان است که هواداران این تیم خاطرات بسیاری خوبی از دوران فوتبال او به یاد دارند، نهرجو حدودا یک دهه پیراهن این باشگاه پر افتخار شمالی را بر تن کرده است.

انزلی پرس – سعید نهرجو یکی دیگر از ستارگان وفادار دهه پر افتخار 60 باشگاه ملوان است که هواداران این تیم خاطرات بسیاری خوبی از دوران فوتبال او به یاد دارند، نهرجو حدودا یک دهه پیراهن این باشگاه پر افتخار شمالی را بر تن کرده است.

در ادامه معرفی ستارگان پیشکسوت باشگاه ملوان اینبار به سراغ سعید نهرجو می رویم، یکی از وفادارترین بازیکنان دهه شصت ملوان که 10 سال پیراهن ملوان را بر تن کرد و یکی از بازیکنان قابل اعتماد این تیم به حساب می آمد.

نهرجو در افتخارات بدست آمده برای تیم ملوان در دهه شصت نقش فراوانی داشت و او یکی از مهره های قابل اعتماد بهمن صالح نیا سرمربی و بنیانگذار باشگاه ملوان به حساب می آمد.

در روزهایی که به دلیل اختلاف نظرهای موجود در ملوان در مبحث جوانگرایی، برخی از بازیکنان قدیمی ملوان تیمی به نام استقلال انزلی شکل دادند که این موضوع باعث کوچ بسیاری از بازیکنان بزرگ ملوان به آن تیم شد، سعید نهرجو در ملوان باقی ماند تا به یکی از ستون های قابل اطمینان بهمن صالح نیا برای بازسازی تیم جوان شده ملوان بندرانزلی تبدیل شود.

سعید نهرجو یکی از وفادارترین بازیکنان ملوان است که پس از دوران فوتبال کمتر به آن پرداخته شده است، او پس از دوران فوتبال و برای تغییر شرایط زندگی خود چند سالی در خارج از کشور فعالیت نمود و پس از بازگشت به ایران در شهر زادگاهش انزلی به فعالیت های اقتصادی پرداخت.

یکی از خدمات نهرجو به ملوان پس از دوران فوتبال تلاش هایش برای اسپانسرینگ پیراهن ملوان توسط بیمه البرز بود که در آن زمان مبلغ قابل توجه ای به تیم ملوان تزریق نمود.

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *