لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

Screenshot-2023-05-05-232714
5/5

شکست سنگین ملوان برابر مس رفسنجان

به گزارش انزلی پرس، در ادامه مسابقات بیست و دومین دوره لیگ برتر و در بیست و هشتمین هفته تیم ملوان بندرانزلی در خانه میزبان تیم مس رفسنجان بود که با ارائه بازیی ضعیف در پایان با نتیجه سنگین 4 بر صفر مغلوب خریف خود شد.

گادوین منشا (دو گل)، شاهین توکلی و امید لطیفی در این دیدار برای مس رفسنجان گلزنی کردند.

ترکیب ملوان:
ایمان صادقی، علی خوشکفا، محمدرضا بردبار، پدرام قاضی پور (۸۲- محسن انبساطی)، مجید عیدی، محمود مطلق زاده (۴۶- صادق بارانی)، میلاد شعبانلو، مهران احمدی (۴۶- مهدی مومنی)، سجاد بازگیر (۷۱- محسن علافی)، امیرحسین یحیی زاده (۴۶- میلاد جهانی) و سهیل فداکار
سرمربی: مازیار زارع

ترکیب مس رفسنجان:
حامد لک، شاهین توکلی، ایمان سلیمی، جفرسون باهیا، سیدمهدی حسینی، مهرداد رضایی، حسن جعفری، مهدی ترکمان (۸۱- قائم اسلامی‌خواه)، محسن آذرباد، فراز امامعلی و گادوین منشا (۸۱- امید لطیفی)
سرمربی: محمد ربیعی

  • در ثانیه هشت این بازی و پس از سوت آغاز، با چهار لمس توپ بازیکنان مس رفسنجان موفق به باز کردن دروازه ملوان بندرانزلی شدند تا سریع‌ترین گل تاریخ لیگ برتر در این دیدار به ثمر برسد.
  • با به ثمر رساندن گل سوم مس، منشا برای شادی به سمت تماشاگران رفت و این باعث شد صادق بارانی به سمت او برود و با او صحبت کند اما با دخالت دیگر بازیکنان این موضوع رفع شد.
  • بعد از گل سوم از بعضی‌ سکوهای ورزشگاه سیروس قایقران شعار بازیکن بی‌غیرت شنیده شد.
  • بعد از گل چهارم مس به نظر بطری آب معدنی از روی سکوها به سمت کمک داور پرتاب شد و با سر او برخورد کرد و همین موضوع باعث شد تا داور برای دقایقی بازی را قطع کند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *