لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

PAS-BAZI02
5/5
شکست ملوان برابر استقلال در آزادی
انزلی پرس - قوهای سپید انزلی در هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در حالی در برابر استقلال تن به شکست دادند که به هیچ عنوان مستحق باخت نبودند.

انزلی پرس – قوهای سپید انزلی در هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در حالی در برابر استقلال تن به شکست دادند که به هیچ عنوان مستحق باخت نبودند.

بزرگترین فرصت ملوان جایی بود که زائرکاظمینی پس از ورود به محوطه جریمه، توسط مرادمند سرنگون شد و سیدرضا مهدوی نیز یک خطای پنالتی به سود میهمان اعلام کرد. مهران احمدی پشت این توپ ایستاد و ضربه اش را نیز به سمت چپ حسینی زد ولی کاپیتان آبی ها به زیبایی موفق به مهار پنالتی ملوان شد.

ملوانان موقعیت های دیگری هم برای رسیدن به گل داشتند اما با بی تجربگی و بی دقتی بازیکنان همه این موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفت.

بالاخره قفل دروازه ها در دقیقه 79 باز شد. روی کرنر ارسالی مهدی مهدی پور، این مدافع پیش تاخته آبی ها یعنی محمدحسین مرادمند بود که از اشتباه بزرگ اکبرمنادی برای خروج از دروازه استفاده کرد و با یک ضربه سر نرم، دروازه ملوان را گشود و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

استقلال در ادامه و در دقیقه 86 می توانست اختلاف را افزایش دهد. روی دفع بعد اکبرمنادی، توپ به آرمان رمضانی رسید. شلیک این بازیکن را خود منادی برگشت داد ولی توپ برابر مهرداد محمدی قرار گرفت. این بازیکن با ضربه ای پرقدرت قصد داشت دروازه میهمان را باز کند ولی آرمان اکوان توپ را از روی خط برگشت داد.

در نهایت این بازی با پیروزی یک بر صفر استقلال به پایان رسید تا شاگردان نکونام به مانند سپاهان و پرسپولیس 6 امتیازی شده و آبی پوشان با روحیه بالا، هفته بعد راهی اصفهان شوند و به دیدار تیم مورایس بروند.

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *