لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

KHOSHKAFA
5/5
علیرضا خوشکفا: با انتخاب ملوان با یک تیر چند نشان زدم و پیشرفت کردم

به گزارش انزلی پرس و به نقل از تسنیم، مدافع تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ابراز خرسندی از انتخاب این تیم گفت که با حضور در جمع ملوانان پیشرفت کرده است.

علیرضا خوشکفا در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی، اظهار داشت: بعد از خداحافظی مازیار زارع، ملوان وضعیت روشنی ندارد. پژمان نوری و اشکان پوررشید هم مشخص نیست که در بخش مدیریت باشگاه ادامه بدهند یا خیر. تنها موضوعی که برایم در این مورد روشن است، پایان مدت قراردادم است. من به‌عنوان سرباز قرارداد دو ساله‌ای با ملوان داشتم که 18 ماه خدمت کردم و بعد از کسری، سربازی‌ام به پایان رسید.

وی درباره دو فصل همکاری‌اش با ملوان افزود: قطعاً روزهای خوبی داشتم. با انتخاب ملوان، با یک تیر چند نشان را زدم و از نظر فوتبالی رشد داشتم، بعد از اینکه در فولاد به میدان می‌رفتم و بازی به من نرسید و به دسته‌های پایین‌تر رفتم. با ملوان توانستم قهرمان لیگ یک شوم و مجدداً به سطح اول فوتبال ایران رسیدم. به نظرم در مقایسه با گذشته مبالغ قرارداد بازیکنان و امکانات سخت‌افزاری رشد خوبی داشته است. این مبالغ حتی باعث افزایش میزان اعتماد به‌ نفس بازیکنان شده است. بازیکنان بهتر و حرفه‌ای‌تر زندگی می‌کنند، ضمن اینکه برای آمادگی خودشان امکانات بیشتری دارند.

مدافع تیم فوتبال ملوان در پاسخ به این سؤال که چرا در کنار افزایش رقم قراردادها، میزان اعتراضات تیم‌های لیگ برتری هم افزایش پیدا کرده است، خاطر نشان کرد: از آنجا که تجربه بازی در سه سطح مختلف فوتبال ایران از لیگ دسته دوم تا لیگ برتر را دارم، اعتراض‌های لب خط توسط کادر فنی‌ به یک روش و شیوه کاری تبدیل شده است.

خوشکفا درباره پیشنهادات همکاری‌اش بعد از پایان فصل بیست‌ودوم لیگ برتر، تصریح کرد: از همان نیم‌فصل پیشنهاد داشتم، اما به این دلیل که مدت سربازی‌ام به پایان نرسیده بودم طبیعتاً به این پیشنهادات نمی‌توانستم فکر کنم یا جواب مثبت بدهم. حالا از سه چهار تیم پیشنهاد همکاری رسیده است، اما بعضی از این تیم‌ها حتی مربی ندارند و برخی دیگر با اینکه مربی دارند، تکلیف بودجه‌شان روشن نیست. بنابراین صبر می‌کنم تا تکلیف آنها روشن شود.

وی راجع به اینکه چگونه وقتی تیمی مربی ندارد به انتخاب بازیکن می‌پردازد، گفت: بعضی تیم‌هایی که به من پیشنهاد همکاری دادند، قصد دارند مربی خارجی استخدام کنند. از آنجایی که مدتی زمان نیاز است تا مربی خارجی با لیگ و بازیکنان ایرانی آشنا شود این تیم‌ها با تشکیل کمیته فنی یا تعیین مدیر، بازیکن انتخاب می‌کنند. مربی بعد از شناخت اولیه از میان بازیکنان جذب شده ترکیب مدنظرش را انتخاب می‌کند. من با این سبک انتخاب موافق نیستم و ممکن است برای آینده فوتبالی بازیکن هم خطرناک باشد. البته هنوز با ملوان خداحافظی نکردم، چرا که در انزلی و استان گیلان خاطرات بسیار خوبی دارم و حضور در این تیم باعث پیشرفت فوتبالم شد. فعلاً من و بسیاری از بازیکنان منتظر می‌مانیم تا تکلیف روشن شود.

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *