لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

AP2024
5/5
فعالیت های سایت انزلی پرس از سر گرفته شد
متاسفانه در اواخر بهمن ماه سال گذشته(1401) به یکباره سرور میزبان دچار اختلالاتی شد که در طی فرایند بازیابی اطلاعات همه محتواهای تجمیعی از سرور رسانه حذف گردید و این موضوع تیم تحریریه ما را در بهت و حیرت فرو برد!

انزلی پرس – در مدت حدودا 3 ماهی که وب سایت انزلی پرس از دسترس عموم خارج گردید پیام های محبت آمیز فراوانی از سوی شما همراهان گرامی دریافت نمودیم، شایسته است حالا که بیش از 80 درصد از کار بازیابی اطلاعات انزلی پرس به پایان رسیده است توضیحاتی خدمت شما همراهان گرامی ارائه نماییم.

همانطور که مستحضرید در سال 1398 انزلی پرس تصمیم گرفت تا سه رسانه زیرمجموعه خود ( رادیو انزلی - ملوانی و گیل نوا ) را در انزلی پرس ادغام و به یک پلتفرم یکپارچه تبدیل نماید، اما مهمترین چالش تیم توسعه دهنده رسانه انزلی پرس انتقال محتواهای صوتی و تصویری این رسانه ها به یک سرور تجمیعی بود که این کار با تلاش های فراوان در سال 1400 به پایان رسید.

پس از یکپارچه سازی حالا نوبت به طراحی پوسته اختصاصی انزلی پرس رسیده بود که این امر مهم نیز در طول شش ماه به پایان رسید و حالا نوبت دریافت بازخوردهای مناسب از سوی شما همراهان بودیم.

متاسفانه در اواخر بهمن ماه سال گذشته(1401) به یکباره سرور میزبان دچار اختلالاتی شد که در طی فرایند بازیابی اطلاعات همه محتواهای تجمیعی از سرور رسانه حذف گردید و این موضوع تیم تحریریه ما را در بهت و حیرت فرو برد!

از اواسط اسفند ماه سال 1401 تلاش کردیم تا با بررسی بکاپ های موجود بهترین نسخه را برای بازیابی اطلاعات از دست رفته انتخاب نماییم که این بررسی سرانجام در 20 اردیبهشت ماه 1402 با انتخاب یک نسخه کاملتر پشتیبان به پایان رسید.

انزلی پرس شامل هزاران دقیقه ویدیو و هزاران قطعه تصویر می باشد و انتقال همه این دیتاها به سرورهای جدید خود چالشی اساسی به حساب می آید، با همه این تفاسیر حالا انزلی پرس مجددا در دسترس عموم قرار گرفته است، ممکن است بخشی از تصاویر و ویدیوها همچنان در دسترس شما همراهان گرامی قرار نداشته باشد که ما سعی داریم در طی هفته های پیش رو همه آنچه که از دست رفته را مجددا در انزلی پرس بارگذاری نماییم.

در نهایت از صبوری شما همراهان بی نهایت سپاسگزاریم و امیدواریم بتوانیم همچون گذشته بهترین ها را تقدیم نگاه شما عزیزان نماییم.

اسماعیل راد – بنیانگذار رسانه انزلی پرس

آخرین اخبار انزلی پرس

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *