لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

692402
5/5
محمد احمدزاده: با انتخاب تارتار یقین بدانید ملوان سقوط خواهد کرد

به گزارش انزلی پرس، محمد احمدزاده سرمربی اسبق تیم ملوان و یکی از چهره های محبوب شهر انزلی در گفتگو با رادیو انتخاب مهدی تارتار را به عنوان سرمربی ملوان به باد انتقاد گرفت و مدعی شد او یک استیلی جدید در فوتبال انزلی خواهد بود.

بر اساس این گزارش، احمدزاده عنوان کرد که سبک فوتبال تیم های مهدی تارتار تدافعی است و عملکرد او در ذوب آهن و کسب ۱۵ تساوی در فصل گذشته نشان می دهد او هیچ سنخیتی با فلسفه فوتبال انزلی ندارد.

در ادامه این گفتگو احمدزاده با انتقاد از متولیان تیم به نحوه کنار گذاشته شدن پژمان نوری و مازیار زارع اعتراض کرد و عنوان نمود که مازیار زارع خداحافظی کرد اما هیچ کدام از آقایان حتی یکبار از وی نپرسیدند چرا ادامه نمی دهی! اتفاقا آنها از رفتن مازیار خوشحال هم شدند. چون اصلا دوست نداشتند که او باشد و کار کند.

احمدزاده مدعی شد که آقایان پژمان نوری را مجبور به استعفا، کردند و بعد به او پیشنهاد سرمربیگری تیم را دادند.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران سخنان تند و تیز خود را با انتقاد از عملکرد مدیریتی برخی از اعضا، هیئت مدیره ادامه داد و مدعی شد آنها هیچ تجربه ای در حوزه فوتبال ندارند.

او درباره پیشنهاد مربیگری به خود او یا سایر گزینه های بومی دیگر گفت: من که الان در جاده هستم و دنده می زنم، اما ببینید چقدر راحت پژمان نوری و مازیار زارع را از دست دادیم! آقایان در حرف مدعی هستند با همه گزینه های بومی مذاکره کرده اند اما واقعیت چیز دیگری است.

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *