لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

5/5
محمد عمری پیراهنت را به من بده !
انزلی پرس - عمری و سرلک هر دو از پرسپولیس به ملوان پیوستند اما نوع فوتبال محمد عمری و تلاش های او برای تاثیر گذاری بیشتر در روند بازی ها سبب شده در همین مدت کوتاهی که در انزلی حضور دارد به چهره ای محبوب در بین هواداران ملوان تبدیل شود.

انزلی پرس – محمد عمری یکی از بازیکنان سهمیه سرباز ملوان در فصل جاری است که از آغاز نیم فصل دوم توانست پیراهن ملوان را برتن کند، او بر خلاف مجموعه تیم که در نیمه دوم بازی ها دچار افت محسوسی شده اند توانسته با توجه به مصدومیتی که دارد عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد.

عمری و سرلک هر دو از پرسپولیس به ملوان پیوستند اما نوع فوتبال محمد عمری و تلاش های او برای تاثیر گذاری بیشتر در روند بازی ها سبب شده در همین مدت کوتاهی که در انزلی حضور دارد به چهره ای محبوب در بین هواداران ملوان تبدیل شود.

تصویر فوق متعلق به یکی از نوجوانان هوادار ملوان است که در دیدار با مس رفسنجان از محمد عمری می خواهد تا پیراهنش را به او بدهد، گرچه این هوادار در انتهای همین بازی به خواسته خود نمی رسد اما با انتشار این تصویر در فضای مجازی محمد عمری بازیکن ملوان یک پیراهن به همراه امضاء به این هوادار نوجوان ملوان تقدیم می کند.

MohammadOmriAnzali
هدیه محمد عمری به هوادار ملوان

شاید برای شما جذاب باشد

9 پاسخ

  1. اون سرلک واقعا لیاقت پوشیدن پیراهن ملوان و نداشت ولی تو هیچ وقت کم نذاشتی دمت گرم با وجود

  2. در این فصل خیلی ها اومدن مقطعی بازی کردند ولی محمد عمری با اینکه هفته هاست مصدومه هر وقت داخل زمین بود بهترین بازیکن ما بود واقعا دم مهندس فهمیده گرم که تونست این بازیکن و بیاره انزلی خیلی دمش گرم عالیه امیدوارم فصل بعد هم جزو بهترین های ما باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *