لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

Mohammad_Nouri
5/5
محمد نوری: کرنر استقلال درست نبود؛ روی مدافع ملوان خطا شد

به گزارش انزلی پرس و به نقل از تسنیم، محمد نوری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال ملوان بندر انزلی مقابل استقلال اظهار داشت: حس می‌کنم شانس با ما یار نیست و شرمنده هواداران شدیم. خیلی خوب بازی می‌کنیم و حداقل باید دو امتیاز از بازی با استقلال و ذوب‌آهن می‌گرفتیم. ما تیم خوب استقلال را تحت فشار گذاشتیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم. در صحنه‌ای گل خوردیم که روی آن تمرین کرده بودیم و چشم امیدمان به هفته‌های آینده است.

وی ضمن بیان این جمله که تیم بسیار قدرتمندی داریم که بازی به بازی بهتر می‌شود، خاطرنشان کرد: به هواداران قول می‌دهیم جایگاه ملوان در پایان فصل، به مراتب بهتر از رتبه سال گذشته این تیم (رده دوازدهم) باشد. از همه بازیکنان راضی هستیم و به نظرم آنها سنگ تمام گذاشتند. تلاش می‌کنیم خیلی بهتر از این در زمین ظاهر شویم و نتیجه خوبی بگیریم.

مربی ملوان بندر انزلی با انتقاد از قضاوت سیدرضا مهدوی گفت: احساس می‌کنم کرنری که منجر به گل شد، باید اوت اعلام می‌شد. همچنین پس از زدن کرنر، میلاد باقری (مدافع ملوان) را زدند و داور می‌توانست خطا اعلام کند که این اتفاق نیفتاد.

نوری در مورد وضعیت متفاوت این مسابقه، در صورت از دست نرفتن پنالتی ملوان بندرانزلی تصریح کرد: اگر از استقلال در ورزشگاه آزادی پیش بیفتید، شرایط متفاوت می‌شود. این تیم در ضدحملات بسیار قدرتمند است. پنالتی بخشی از فوتبال است و ضربه ما امروز تبدیل به گل نشد. این پیروزی را به استقلال تبریک می‌گویم.

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *