لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

malavan-sepahan
5/5
ملوان – سپاهان / آخرین شانس دریافت سهمیه
انزلی پرس - از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال ایران عصر امروز پنجشنه ملوانان در دیار زاینده رود به مصاف یکی از مدعیان اصلی این جام خواهند رفت، دیداری که به گواه نظر اکثر کارشناسان فوتبال فینال زودرس جام حذفی به حساب می آید.

انزلی پرس – از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال ایران عصر امروز پنجشنه ملوانان در دیار زاینده رود به مصاف یکی از مدعیان اصلی این جام خواهند رفت، دیداری که به گواه نظر اکثر کارشناسان فوتبال فینال زودرس جام حذفی به حساب می آید.

انزلی چی ها در مرحله قبل موفق شدند در یک نبرد 120 دقیقه سایپا سخت کوش را سن سیروس شکست دهند و با توجه به میزبانی در دو دیدار قبل پس از قرعه کشی مرحله یک چهارم به سپاهان مورایس برخورد کردند که موفق شده بود در خوزستان استقلال آبی پوش ملاثانی را شکست دهد.

ملوان که تا پنج هفته پیش شانس بسیاری برای دریافت سهمیه آسیا از طریق مسابقات لیگ برتر را داشت به یکباره با افت چشمگیری مواجه شد و نتوانست توقع هوادارانش را برآورده کند، از این رو جام حذفی آخرین امید مهدی تارتار و شاگردانش برای دریافت سهمیه آسیا به حساب می آید.

ملوان و سپاهان در فصل جاری لیگ برتر دو بار در برابر یکدگیر قرار گرفتند که انزلی چی ها با شگفتی آفرینی در نقش جهان و با ارائه یک فوتبال زیبا موفق به شکست سپاهان شدند و در مقابل سپاهانی هم در انزلی انتقام شکست در دیدار رفت را گرفته و با پیروزی چمن ورزشگاه خانگی ملوان را ترک کردند.

حالا در سومین و حساس ترین نبرد سپاهان و ملوان در فصل جاری آنها در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی در برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت، دیداری که پیروز آن به احتمال فراوان کاپ قهرمانی مسابقات را نیز بر روی سر خواهد برد.

ملوان با 3 قهرمانی یکی از مدعیان همیشگی جام حذفی است و می تواند بار دیگر شانس حضور در فینال این مسابقات را داشته باشد.

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *