لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

ملوان انزلی سپاهان اصفهان
5/5
ملوان قهرمانی را از سپاهان گرفت ؟
ملوان - سپاهان

به گزارش انزلی پرس – هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران با یک شگفتی دیگر از سوی انزلیچی ها به پایان رسید و ملوانان در برابر تیم چند صد میلیاردی سپاهان با انجام یک بازی هوشمندانه موفق به کسب 1 امتیاز ارزشمند بازی شد.

بر اساس این گزارش، اصفهانی ها که خود را آماده برپایی جشن 75 هزار نفری پس از بازی کرده بودند و در این راه تماشای بازی را فقط برای هواداران خود رایگان کرده بودند در نیمه اول موفق به گشودن دروازه ملوان نشدند اما تلاش آنها در اوایل نیمه دوم به ثمر نشست و آنها روی یک ضربه کرنر توسط شهریار مغانلو بازیکن اسبق ملوان به گل برتری دست یافتند.

پس از این گل سپاهان سعی در کنترل بازی داشت و تا دقایق پایانی بازی نیز در این امر موفق بود اما دقیقه 86 بازی اتفاقی رخ داد که باعث سکوت 75 هزار نفری ورزشگاه زیبای نقش جهان شد.

روی یک ارسال مجدد، توپ مقابل پای سهیل فداکار قرار گرفت و او با یک ضربه بی نقص از بین پاهای دروازه بان سپاهان توپ را وارد دروازه این تیم نمود و ملوان با کنترل بازی در دقایق پایانی موفق به کسب یک امتیاز ارزشمند بازی شد.

سپاهانی ها با توجه به نتیجه دیدار دربی برای صدرنشینی در لیگ برتر نیاز به سه امتیاز بازی داشتند اما توقف آنها در برابر ملوان سه هفته مانده به پایان مسابقات می تواند به قیمت از دست دادن قهرمانی در لیگ برتر برای آنها تمام شود.

اسماعیل راد

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *