لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

Malavani11
5/5
ملوان – پیکان / انزلیچی ها به دنبال دومین پیروزی
سرانجام پس از حدودا 25 روز تعطیلی لیگ از عصر امروز چهارشنبه تب لیگ برتر فوتبال ایران بالا خواهد گرفت و در هفته پنجم مسابقات قوهای سپید انزلی در ورزشگاه سیروس قایقران به مصاف تیم صنعتی پیکان تهران خواهند رفت.

انزلی پرس – سرانجام پس از حدودا 25 روز تعطیلی لیگ از عصر امروز چهارشنبه تب لیگ برتر فوتبال ایران بالا خواهد گرفت و در هفته پنجم مسابقات قوهای سپید انزلی در ورزشگاه سیروس قایقران به مصاف تیم صنعتی پیکان تهران خواهند رفت.

بر اساس این گزارش، انزلیچی ها در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر در حالی که در سیرجان با یک گل از حریف خود گل گهر سیرجان پیش بودند در نهایت به یک امتیاز رضایت دادند، اما در طرف مقابل پیکانی ها در خانه در حالی که گل اول را به سپاهان مدعی زده بودند در نهایت با نتیجه 3-1 شکست خوردند.

این دیدار تقابلی است بین مهدی تارتار و رسول خطیبی که پس از چند سال دوری از فوتبال حالا مجددا به لیگ برتر بازگشته تا شاید بتواند اینبار در پیکان شایستگی های خود را اثبات کند.

در پنج تقابل اخیر دو تیم سهم ملوانان 1 پیروزی و سهم پیکانی ها 2 پیروزی بوده و دو دیدار هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده و در سه دیدار اخیر خانگی ملوان در برابر پیکان نتایج زیر حاصل شده است:

ملوان بندرانزلی 1 – پیکان تهران 0

ملوان بندرانزلی 1 – پیکان تهران 1

ملوان بندرانزلی 0 – پیکان تهران 0

در جدول رده بندی مسابقات تا پایان هفته چهارم ملوان با 4 امتیاز در رتبه دهم و پیکانی ها با کسب 3 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارند و پس از پایان این بازی جایگاه دو تیم قطعا تغییر خواهد نمود.

داور این دیدار شبیر بهروزی خواهد بود و آقایان سیدیعقوب حجتی، علی رعیت و حسین زیاری به ایشان در امر قضاوت کمک خواهند کرد.

این دیدار راس ساعت 17:45 چهار شنبه بیست و نهم شهریور درسن سیروس  آغاز و از طریق شبکه استانی باران به صورت زنده پخش خواهد شد.

آخرین اخبار انزلی پرس

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *