لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

PorHazrat
5/5
وحید پورحضرت شهردار انزلی شد
پس از ماه ها کش و قوس بر سر انتخاب شهردار در شورای شهر بندرانزلی سرانجام وحید پورحضرت شهردار انزلی شد، پورحضرت جوان ترین شهردار انزلی است که پس از برکناری مهدی خلیلی طی روزهای آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

انزلی پرس – پس از ماه ها کش و قوس بر سر انتخاب شهردار در شورای شهر بندرانزلی سرانجام وحید پورحضرت شهردار انزلی شد، پورحضرت جوان ترین شهردار انزلی است که پس از برکناری مهدی خلیلی طی روزهای آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

اما پورحضرت چگونه شهردار انزلی شد ؟

بر اساس این گزارش، پس از آنکه مهدی خلیلی شهردار پیشین انزلی به دلیل تخلفات گسترده از سمت خود برکنار شد بیک زاده به عنوان سرپرست شهرداری کار را در دست گرفت و چند ماهی به عنوان سرپرست شهرداری انزلی به فعالیت خود ادامه داد تا اینکه سرانجام عصر روز یکشنبه 26 شهریور ماه اعضای شورای شهر بندرانزلی با 5 رای وحید پورحضرت را به عنوان شهردار جدید برگزیدند.

اما سوابق وحید پورحضرت چیست ؟

وی در مسئولیت‌هایی نظیر فرماندار شهرستان ماسال، سرپرست بخشداری مرکزی انزلی، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بندرانزلی، نماینده معاونت هماهنگی و امور عمرانی استانداری گیلان در اداره کل مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری گیلان، معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری آستارا، نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌های استان در شهرهایی نظیر(آستارا، ماسال، لیسار) و کارشناس دفتر فنی استانداری گیلان را در کارنامه خود دارد.

چرا یک جوان انزلی چی به عنوان شهردار انزلی انتخاب نشد ؟

این پرسشی است که همه مردم شهر انزلی از اعضای شورای شهر دارند، پاسخی که شاید هیچگاه از سوی این افراد به مردم انزلی داده نشود.

داستان غم انگیز شهرداری انزلی !

متاسفانه عمر شهرداران در انزلی بسیار کمتر از آن چیزی است که بتوانند تغییری در وضعیت شهر ایجاد نمایند، آنها تا خود را با وضعیت جدید وقف می دهند هر کدام به نحوی کنار گذاشته می شوند، تعدادی از آنها به دلیل تخلفات و تعدادی دیگر نیز به دلیل عدم کفایت لازم، شهرداران انزلی در طی سالهای اخیر صرفا به افرادی تبدیل شده اند که حقوق پردازی می کنند و فرصتی برای انجام کارهای عملیاتی خاص ندارند، امیدواریم این انتخاب منشاء خیر باشد و شهردار جوان به سرنوشت سایرین گرفتار نشود.

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *