لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

1401
5/5

پژمان نوری: زارع تا همین حالا هم کار بزرگی انجام داده است

به گزارش انزلی پرس و به نقل از خبرگزاری تسنیم، پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان در گفت‌وگو با روابط‌ عمومی باشگاه، ‌در خصوص شرایط این باشگاه پیش از دو هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: پس از دیدار برابر سپاهان و نتیجه خوبی که در بازی خارج از خانه کسب کردیم، متاسفانه شکست سنگینی را در خانه متحمل شدیم که قطعاً برای همه اعضای تیم و مجموعه باشگاه و هوادارانمان شوکه کننده بود، که باید بابت آن در درجه اول عذرخواهی کنیم و تمام تلاشمان را انجام دهیم که تکرار نشود. باخت همیشه ناراحت کننده است و باخت خانگی برای همه ما و هواداران ملوان سخت‌تر خواهد بود، اما به هر حال فوتبال است و گاهی چنین اتفاقاتی در آن رخ می‌دهد. حتماً همه بعد از بازی اصفهان منتظر یک بازی خوب در انزلی بودیم اما گل ثانیه‌های ابتدایی مسابقه روند بازی را به کلی تغییر داد و متاسفانه این شکست ناراحت کننده رقم خورد.

مدیرعامل ملوان ادامه داد: به خوبی می‌دانیم که هفته ‌ آینده مجدد بازی بسیار سختی خواهیم داشت و در دو هفته پایانی لیگ باید امتیازات لازم را برای بقا در لیگ برتر کسب کنیم و بسیار خوشحال‌تر خواهیم بود که می‌توانیم این کار را با کمک هوادارانمان انجام دهیم . حضور و حمایت هواداران موهبتی است که در هفته ‌پیش رو در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران از آن بهره خواهیم برد و امیدوارم با حمایت همه جانبه‌شان با پیروزی در مسابقه همین هفته، بازی آخر را تشریفاتی برگزار کنیم.‌

نوری افزود: همانطور که از ابتدای فصل اعلام کردیم هدف ما در این فصل حفظ ملوان در رقابتهای لیگ برتر است که مطمئن هستم آن را انجام خواهیم داد. تیمهایی که به تازگی به لیگ برتر صعود می‌کنند همیشه نسبت به سایر تیم‌ها شرایط متفاوتی دارند و با توجه به اختلاف بسیار زیاد بودجه ‌ اکثر تیمهای لیگ برتری با تیم‌هایی مانند ملوان، تیم ما و مازیار زارع تا امروز کار بزرگی را انجام داده که حتماً در پایان فصل نیز سرانجام خوبی را رقم خواهند زد. ما در سال‌های اخیر چه در رده ‌بزرگسالان و چه در رده‌های پایه دستاوردهای بسیار خوبی داشتیم و در کنار آن با حضور مهندس پوررشید توانستیم از لحاظ مدیریتی و مالی نظم مناسبی را در باشگاه ایجاد کنیم. کنار هم بودن مجموعه‌ باشگاه و هواداران عامل موفقیت ملوان در سالهای اخیر بوده و امسال نیز حفظ تیم در لیگ برتر با شرایط موجود، ارزشی کمتر از قهرمانی فصل گذشته‌مان در لیگ آزادگان نخواهد داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شرایط در پایین جدول بسیار حساس است و این دیدار نیز از هر لحاظ برای ما حکم فینال دارد و همه‌ ما ملوانی‌ها مثل سالهای اخیر باید در کنار هم باشیم تا فصل جاری را با رسیدن به اهدافمان به پایان برسانیم. فوتبال روز خوب و بد بسیار دارد اما چیزی که در حال حاضر برای همه ما اهمیت دارد نام ملوان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *