لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

5/5
پیام خداحافظی آرش فهمیده برای هواداران ملوان
آرش فهمیده: در طولِ مسیر، خیلی وقت ها احساس تنهایی کردم اما هر بار با حمایت‌هایِ شما مردمِ خوبِ شهرم، دل‌گرم شدم.
آرش فهمیده

آرش فهمیده: در طولِ مسیر، خیلی وقت ها احساس تنهایی کردم اما هر بار با حمایت‌هایِ شما مردمِ خوبِ شهرم دل‌گرم شدم و مصمم تر از گذاشته به این مسیر ادامه دادم.

مطلب منتشر شده توسط مدیرعامل ملوان در صفحه اینستاگرام :

سال گذشته در چنین روزهایی که باشگاه پر افتخار ملوان در یک گذارِ مدیریتی بود و هوادارانِ پرشمارِ قوهایِ سپید، به شدت نگرانِ آینده‌ی تیم‌شان بودند، مسئولیت باشگاه به صورتِ موقت به من سپرده شد، و چه افتخاری بالاتر از این برایِ یک ملوانی.

من مدیرِ فوتبالی نبودم ولی چون مدیرِ ملوانی بودم، قبول کردم تا بلکه گره‌یی از مشکلاتِ تیمِ محبوبِ شهرم باز کنم.

و در آن برهه‌ی کوتاه و حیاتیِ پیش‌فصل، که زمان در حالِ از دست رفتن بود.هر طور شده کارها پیش برود و گره‌هایِ پیچ در پیچِ بیش‌تری در کارِ ملوان نیافتد.

حضور من در ملوان موقت بود

که تا زمانِ حضور یک اسپانسر قوی و سالم، به طورِ موقت وضعیتِ باشگاه را سرو سامان بدهم .اما اوضاع آن گونه که قرار بود پیش نرفت و با تشکیلِ تیم و شروعِ فصل و از همه مهم‌تر چشم‌انتظاریِ هواداران، شرایطی ایجاد شد که بودنم دیگر موقت نبود..

ماندم تا مشکلات ملوان بیشتر نشود

و شرایط به نحوی شکل گرفت که اجباراً این مسیر را تا آخرِ فصل، به تنهایی طی کردم. با وجودِ سنگینیِ ورایِ توانِ یک نفر تک و تنها، نمی‌شد میدان را خالی کرد، نماندن و رها کردنِ ملوان، یک “گزینه” نبود، چه بسا که در آن صورت، امروز ملوان در موقعیتِ قابلِ قبولِ کنونی، قرار نمی‌گرفت.

همه داشته هایم را نقدیم ملوان کردم

داشته‌هایم که از یکی دو دهه‌ فعالیت‌ در بخشِ خصوصی حاصل شده بود.و مجموعه‌ی سرمایه‌ی سازمانی و انسانیِ شرکتم به تمامی در اختیارِ ملوان بود تا کارِ تیم محبوب‌مان لنگ نماند.

بهترین رتبه‌ی تاریخِ باشگاه ملوان در لیگ برتر را به دست آوردیم

خوشحال ام که در پایانِ فصل، توانستیم با تلاش همکاران دریادلم و حضور و هم‌دلی و هم‌راهیِ شما مردمِ انزلی و گیلان، بهترین رتبه‌ی تاریخِ باشگاه ملوان در لیگ برتر فوتبال ایران را به دست آوردیم.

احساس تنهایی می کردم !

در طولِ مسیر، خیلی وقت ها احساس تنهایی کردم اما هر بار با حمایت‌هایِ شما مردمِ خوبِ شهرم، دل‌گرم شدم و مصمم تر از گذاشته به این مسیر ادامه دادم.

هیچ چیزی با ارزش تر از شادی و تأیید و رضایت شما انزلی‌چی‌هایِ جهان نبوده و نیست.

جان کلام :

خواستم بدانید بدون آن‌که مالکیتِ تیم بر عهده‌ی من باشد، بدونِ آن‌که “تعهدی” را پذیرفته باشم، و بدونِ “قولی” در راستایِ پرداختِ مطالبات مالی ایجاد شده برایِ باشگاه، بر مبنایِ بودجه‌ی اعلامیِ فصل، که پیش از حضورِ من، تعیین شده بود ، هر چه در توان داشتم در اختیار گذاشته و انجام داده ام.

هر آنچه که انجام دادم وظیفه ام بود


من آرش فهمیده، فرزندِ انزلی هرآن‌چه کردم از سرِ وظیفه بود و با تمامِ عشق و وجودم.امیدوارم این میراثِ ارزشمند، به زودی توسطِ مدیران بعدی به خوبی حمایت و پاسداری شود.

من آرش فهمیده فرزند انزلی هستم


رفتن برایِ آنهایی ست که می‌آیند، منِ اهل انزلی و عاشقِ ملوان، این‌جا بوده ام، هستم و خواهم بود، در کنارِ شما و همراهِ شما، به عنوانِ یک هوادار و یک عاشقِ ملوان.


آرش فهمیده

مطالب مرتبط با آرش فهمیده :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *