لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

5/5
گزارش تصویری کشتی نونهالان انزلی و قزوین

انزلی پرس – در حاشیه از پیشکسوتان ارزنده ورزش کشتی شهرستان بندرانزلی آقایان هوشنگ و محمود اسماعیل نیا تجلیل و قدردانی شد.

مجید ستوده رئیس اداره ورزش و جوانان، محمد کوچکی استاد دانشگاه و رئیس اسبق دانشگاه شهید خداددی و اقای بوستانی مسئول کمیته انضباطی هئیت کشتی استان گیلان و نریمان یوسفی رئیس اداره آموزش و پرورش، جمع زیادی از پیشکسوتان ارزنده کشتی شهرستان بندرانزلی، جناب آقای حسین نحوی داور بین المللی، آقای مهدی قلی ها مربی ملی فدراسیون کشتی و آقای مازیار زارع سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و آقایان بهمن طریقی عضو اسبق تیم ملی کشتی آزاد و آقایان مهرداد کاظمی و فرهاد نوروزی از مربیان تیم ملی کشتی فرنگی از جمله میهمان ویژه این دیدار جذاب و مهیج بودند.

عزیز خندابی رئیس هیئت کشتی شهرستان بندرانزلی در پایان این رقابت گفت: از همه بزرگوارانی که از ورزش کشتی حمایت می کنند بسیار ممنون و سپاسگزارم.

احترام و تجلیل از زحمات پیشکسوتان کشتی شهرستان از جمله اولویت های هیئت کشتی می باشد که جا دارد از همین جا از تمام عزیزانی که ما را در این امر یاری کردند تشکر و قدردانی کنم.

وی در پایان گفت خوشبختانه با حضور گرم و صمیمانه پیشکسوتان گرانقدر کشتی شهرستان و حمایت های رئیس اداره ورزش همچنین رئیس اداره آموزش و پرورش که از ارکان بسیار مهم در ورزش کشتی می باشند و همراهی دوست خوبم جناب آقای مازیار زارع در حال تلاش هستیم تا انگیزه نوجوان و جوانان شهر انزلی را برای گرایش به این رشته ورزشی بیشتر کنیم و امیدوارم با برگزاری این مسابقات تدارکاتی و زحمات مربیان خوب و پر تلاش هیئت کشتی آمادگی بچه ها برای حضور در رقابت های رسمی را بالاتر ببریم.

جا دارد ضمن قدردانی از همکاری هیئت کشتی استان قزوین از مربیان و پیشکسوتان هیئت کشتی قزوین نیز تشکر کنم که ما در برگزاری این رقابت همراهی کردند.

شاید برای شما جذاب باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *