لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

GilarMal-3
5/5

گیلار مال اولین مجتمع تجاری هوشمند در کشور

بازار بزرگ گیلار مال بندرانزلی

به گزارش انزلی پرس – پس از سالها بلاتکلیفی سهامداران بازار بزرگ گیلار در بندرانزلی با شکل گیری هیات مدیره جدید و تلاش های این مجموعه و اخذ مجوزهای رسمی نظیر پروانه ساختمانی، تشکیل تیم نظارت بر ساخت، طراحی نقشه های معماری و طراحی تاسیسات و سازه، بازاری مدرن تحت عنوان گیلار مال 1 بزودی در بندرانزلی به بهره برداری خواهد رسید.

این مجتمع تجاری هوشمند شامل حدودا ۴۰۰ واحد تجاری به انضمام فود کورت،کافی شاپ،مجتمع تفریحی ورزشی (بیلیارد،بولینگ و کلوپ بازی های رایانه ای و …) می باشد.

بازار بزرگ گیلار مال انزلی

بر اساس این گزارش، پیش فروش رسمی 30 غرفه از تنها مجتمع تجاری هوشمند ایران آغاز شده و این یک فرصت بزرگ در جهت سرمایه گذاری سودآور کوتاه مدت برای تجار و کسبه شهرستان بندرانزلی، گیلان و حتی سراسر ایران خواهد بود.

گفته می شود سقف زمان تحویل غرفه ها نهایتا 36 ماه خواهد بود اما روند اجرایی پروژه نشان از آن دارد که بزودی گیلار مال 1 همچون الماسی درخشان در بزرگترین بندر شمال کشور خواهد درخشید.

بازار بزرگ گیلار مال – بندرانزلی

هوشمند سازی این پروژه شیک و مدرن شامل سیستم های سرمایش و گرمایش، نصب سیستم های صوتی و تصویری روز، نورپردازی های بی نظیر و مدرن، دوربین های مداربسته و سیستم گیت ورود و خروج می باشد.

برای دریافت اطلاعات پیش فروش با شماره 09111811550 تماس حاصل نمایید.

گیلار مال 1 – بندرانزلی

آخرین اخبار انزلی پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *