لوگو انزلی پرس

رسانه انزلی پرس

5/5
گیلار مال اولین مجتمع تجاری هوشمند در کشور
این یک آگهی بازرگانی است که توسط انزلی پرس منتشر شده است، لطفا برای بررسی صحت ادعای منتشره به دفتر مرکزی گیلار مال که آدرس آن در این پست منتشر شده مراجعه نمایید.
گیلار مال

به گزارش انزلی پرس – پس از سالها بلاتکلیفی سهامداران بازار بزرگ گیلار در بندرانزلی با شکل گیری هیات مدیره جدید و تلاش های این مجموعه و اخذ مجوزهای رسمی نظیر پروانه ساختمانی، تشکیل تیم نظارت بر ساخت، طراحی نقشه های معماری و طراحی تاسیسات و سازه، بازاری مدرن تحت عنوان گیلار مال ۱ بزودی در بندرانزلی به بهره برداری خواهد رسید.

این مجتمع تجاری هوشمند شامل حدودا ۴۰۰ واحد تجاری به انضمام فود کورت،کافی شاپ،مجتمع تفریحی ورزشی (بیلیارد،بولینگ و کلوپ بازی های رایانه ای و …) می باشد.

بازار بزرگ گیلار مال انزلی

بر اساس این گزارش، پیش فروش رسمی 30 غرفه از تنها مجتمع تجاری هوشمند ایران آغاز شده و این یک فرصت بزرگ در جهت سرمایه گذاری سودآور کوتاه مدت برای تجار و کسبه شهرستان بندرانزلی، گیلان و حتی سراسر ایران خواهد بود.

گفته می شود سقف زمان تحویل غرفه ها نهایتا 36 ماه خواهد بود اما روند اجرایی پروژه نشان از آن دارد که بزودی گیلار مال 1 همچون الماسی درخشان در بزرگترین بندر شمال کشور خواهد درخشید.

بازار بزرگ گیلار مال – بندرانزلی

هوشمند سازی این پروژه شیک و مدرن شامل سیستم های سرمایش و گرمایش، نصب سیستم های صوتی و تصویری روز، نورپردازی های بی نظیر و مدرن، دوربین های مداربسته و سیستم گیت ورود و خروج می باشد.

برای دریافت اطلاعات پیش فروش به دفتر گیلار مال واقع در بازار گیلار بندرانزلی مراجعه نمایید.

گیلار مال 1 – بندرانزلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *